Sasniegumi olimpiādēs

Olimpiāde vai konkurss
Vārds
Uzvārds
Klase
Vieta
Skolotājs
Norises datums
Mācību gads
Matemātikas konkurss "Tik vai...CikAleksisLinkevičs4.cAtzinībaDaiga Sīpola08.04.20172016./2017.
Latvijas 43.atklātā matemātikas olimpiādeRaimonds AndrisAugulis7.c1.vietaLigita Baleviča23.04.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas 4.klašu olimpiādeEstere Bergmane4.eAtzinībaViktorija Zemīte11.04.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas 4.klašu olimpiādeLinda Plivna4.dAtzinība Inguna Osmane11.04.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības vizuālās mākslas alternatīvā olimpiādeTīnaMuceniece3.aAtzinībaSolvita Eglīte05.04.20172016./2017.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādeAlekss Pugejs7.c2.vietaInese Gavare05.04.20172016./2017.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādeValerija Linkeviča7.cAtzinībaInese Gavare05.04.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības krievu valodas alternatīvā 8.klašu olimpiādeLiāna Rebina8.a3.vietaInese Grāmatniece28.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības krievu valodas alternatīvā 7.klašu olimpiāde "Izteiksmīgā runa"Artūrs DānielsDriķis7.c1.vietaAnita Švītiņa28.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā 4.klašu olimpiādeAliseBehmane4.d3.vietaMonta Kučere23.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā 4.klašu olimpiādeMarkussPrūsis4.dAtzinībaMonta Kučere23.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā 8.klašu olimpiādeValts FrederiksLapsiņš8.ma3.vietaRaimonds Jankovskis23.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā 8.klašu olimpiādePēterisRudzītis8.maAtzinībaRaimonds Jankovskis23.03.20172016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klaseiKrišjānisKrakops11.AtzinībaInese Gavare2017.22.22016./2017.
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātā angļu valodas olimpiādeBetijaRubene9.b2.vietaInita Krūma2017.25.22016./2017.
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātā angļu valodas olimpiādeMartinsTeteris6.b3.vietaInita Krūma2017.25.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā 7.-9.klašu komandu olimpiādePaula Bindere9.ma3.vietaInese Gavare2017.22.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā 7.-9.klašu komandu olimpiādePēteris Kristiāns Strubergs9.ma3.vietaInese Gavare2017.22.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā 7.-9.klašu komandu olimpiādeAndrejs Bagdonas8.ma3.vietaInese Gavare2017.22.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā 7.-9.klašu komandu olimpiādeAugusts ViestursTomass8.ma3.vietaInese Gavare2017.22.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeMārisGalenieks5.b3.vietaIveta Bude2017.27.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeMārcis Galenieks5.b2.vietaIveta Bude2017.27.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeSabīnePabērza5.aAtzinībaJonita Šteinberga2017.27.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeAnnija Gaile6.a2.vietaJonita Šteinberga2017.27.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeAndrejs Bagdonas8.maAtzinībaIveta Mežgaile2017.17.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeValerijaLinkeviča7.c3.vietaLigita Baleviča2017.17.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeValters PēterisBāns7.c3.vietaLigita Baleviča2017.17.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRaimonds AndrisAugulis7.c1.vietaLigita Baleviča2017.17.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeKasparsPekšs5.b3.vietaAntra Graudupe2017.17.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine9.ma3.vietaIveta Mežgaile2017.3.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeOlafs Kaņeps9.maAtzinībaIveta Mežgaile2017.3.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRebekaGraudiņa10.b2.vietaLigita Baleviča2017.3.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeElizabete GvendolīnaŠuktere10.b3.vietaLigita Baleviča2017.3.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDzintarsLipors10.bAtzinībaLigita Baleviča2017.3.22016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādeMadara Auziņa8.maAtzinībaMerita Meiere2017.30.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Edelweiss"MiksMiškins6.c2.vietaInita Krūma2017.25.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Edelweiss"MairaBuka4.b2.vietaMonta Kučere2017.25.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Edelweiss"Gustavs Bergmanis4.e2.vietaDiāna Pekša2017.25.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Vēstures olimpiādeLindaBroliša12.AtzinībaAnita Butule2017.13.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādeLinda Broliša12.AtzinībaMerita Meiere2017.16.12016./2017.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiādeReinaKotlere9.ma1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādiSilva Romane 2016.25.112016./2017.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiādeKristiāna Leidere-Reine9.ma1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādiSilva Romane 2016.25.112016./2017.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādeKārlisKontrims12.1.vieta, uzaicināts uz valsts olimpiādiInna Sizova2016.23.112016./2017.
Latvijas 43.atklātā matemātikas olimpiādeElgars Dobelis6.b1.vietaLigita Baleviča2016.24.42015./2016.
Latvijas 43.atklātā matemātikas olimpiādeLauris Leimanis6.b2.vietaLigita Baleviča2016.24.42015./2016.
Latvijas 43.atklātā matemātikas olimpiādeRaimonds AndrisAugulis6.a3.vietaLigita Baleviča2016.24.42015./2016.
Latvijas 43.atklātā matemātikas olimpiādeValts FrederiksLapsiņš7.maAtzinībaIveta Mežgaile2016.24.42015./2016.
Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādeValts FrederiksLapsiņš7.ma1.vietaInese Gavare2016.22.42015./2016.
Pierīgas novadu apvienības vizuālās mākslas alternatīvā olimpiādeTīneMuceniece2.a1.vietaSolvita Eglīte2016.14.42015./2016.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādeValts FrederiksLapsiņš7.ma2.vietaInese Gavare2016.1.42015./2016.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas atklātā ģeogrāfijas olimpiādeAndrejsBagdonas7.maAtzinībaInese Gavare2016.1.42015./2016.
42.latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādeStefānija Dubra12.dalībaMerita Meiere2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine8.ma1.vietaInese Gavare2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeEdvardsVimba8.aAtzinībaInese Gavare2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeDeividsIvasivs5.a2.vietaIveta Bude2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeOskarsAuziņš9.ma1.vietaKārlis Bude2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju alternatīvā olimpiādeEmīlijaSvikle7.aAtzinībaJonita Šteinberga2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeReinis RobertsBukovskis12.2.vietaInese Gavare2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"PetraZeltiņa10.1.vietaSilva Romane Ruta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"VladislavsKiveļevs12.AtzinībaSilva Romane Ruta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"EvijaKļava9.ma1.vietaSilva Romane Ruta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"Līva LoteBriede9.ma3.vietaSilva Romane Ruta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine8.ma3.vietaInna Sizova2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas olimpiādeJūlija Dombrovska11.3.vietaRuta Virbule2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeArtūrsĀriņš5.bAtzinībaSanta Veidele2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeAnnija Gaile5.aAtzinībaMadara Amoliņa2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeAndrisAugulis6.a2.vietaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeElgarsDobelis6.b3.vietaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeAlekssPugejs6.aAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeLauris Leimanis6.bAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeOliversVasiļevskis6.cAtzinībaDžineta Tērauda2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeMadara Auziņa7.ma2.vietaIveta Mežgaile2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeLāsma LizeteĶiploka8.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine8.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDiānaNovgorodska8.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeOlafsKaņeps8.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeVladislavs Kiveļevs12.2.vietaIlga Stašulāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRebekaNagle9.ma3.vietaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRūdolfsBērziņš9.ma3.vietaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDāvids NikolassKanders9.maAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeAlise AlmaGrota9.maAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeLīva LoteBriede9.maAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas olimpiādeLaima Auziņa12.3.vietaAnita Švītiņa2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādeKārlisKontrims11.1.vietaInna Sizova2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeLīva LoteBriede9.3.vietaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeEvijaKļava9.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādePetraZeltiņa10.1.vietaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeVladislavsKiveļevs12.1.vietaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeStefānija Dubra12.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine8.ma3.vietaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas olimpiādeRalfsBatarags8.ma3.vietaRuta Virbule2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības angļu valodas olimpiādeBetijaRubene8.bAtzinībaInita Krūma2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādeStefānijaDubra12.2.vietaMerita Meiere2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkurss angļu valodā "Edelweiss"Gustavs Bergmanis3.e3.vietaDiāna Pekša2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkurss angļu valodā "Edelweiss"MairaBuka3.bAtzinībaDiāna Pekša2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkurss angļu valodā "Edelweiss"Elizabete AnnaRamane6.a1.vietaInita Krūma2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkurss angļu valodā "Edelweiss"MiksMiškins5.cAtzinībaInita Krūma2015./2016.
Bioloģijas 38. valsts olimpiādePetraZeltiņa10.3.vietaRuta Bancāne2015./2016.
Pierīgas novadu apvienības Erudīcijas spēle 3.klasēm "Gudrs, vēl gudrāks!"RalfsĀboliņš3.3.vietaIlze Ruģele2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRaimonds AndrisAugulis5.3.vietaLigita Baleviča2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Daiļrunātāju konkurss angļu valodā "Edelweiss"Raimonds AndrisAugulis5.AtzinībaInita Krūma2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeMegija MartaBārzdaine9.AtzinībaInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā angļu valodas olimpiādeReinis RobertsBukovskis11.3.vietaRuta Virbule2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeMartaBukša10.3.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeMartaBukša10.AtzinībaLigita Baleviča2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas olimpiādeEdgarsČirkuns7.2.vietaSvetlana Volkova2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā angļu valodas olimpiādeJūlijaDombrovska10.2.vietaRuta Virbule2014./2015.
A. Valtnera piemiņai organizētā konkursa "Pazīsti savu organismu!" valsts posmsStefānijaDubra11.DalībaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"StefānijaDubra11.2.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju olimpiādeAleksisEglītis9.3.vietaKārlis Bude2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeValtersFinartijs8.AtzinībaLigita Baleviča2014./2015.
Starptautisks konkurss matemātikā 4.klašu izglītojamiem "Tik vai cik?"AnnijaGaile4.DalībaAnita Kalniņa2014./2015.
3. atklātā mājsaimniecības olimpiāde „Tradicionālās kultūras mantojums. Manu senču galda kultūras vērtības” 9.-12. kl.AijaGrizāne11.I pakāpeAnita Bareika2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeKamitaKalniņa12.AtzinībaInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā ģeogrāfijas olimpiādeIevaKaša9.3.vietaInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRičardsKatkovskis6.1.vietaSanta Bērziņa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā vizuālās mākslas olimpiādeKate IrbeKazaka9.AtzinībaLaura Pole2014./2015.
A. Valtnera piemiņai organizētā konkursa "Pazīsti savu organismu!" valsts posmsVladislavsKiveļevs11.DalībaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"VladislavsKiveļevs11.1.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeEvijaKļava8.AtzinībaLigita Baleviča2014./2015.
Vācu valodas 45. valsts olimpiāde 10.-12. klasēmKārlisKontrims10.DalībaRuta Krafte2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādeKārlisKontrims10.1.vietaRuta Krafte2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiādeMilēnaKosareva81.vietaRuta Krafte2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine7.3.vietaIveta Mežgaile2014./2015.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Ģeogrāfijas olimpiādeKristiānaLeidere-Reine7.AtzinībaInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeLaurisLeimanis5.3.vietaLigita Baleviča2014./2015.
Latvijas 39. skolēnu zinātniskā konferenceValērijaLepa11.I pakāpeInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas olimpiādeDiānaMasiļūne7.2.vietaAnita Švītiņa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeSamantaMežmale9.AtzinībaIveta Mežgaile2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeRebekaNagle8.3.vietaLigita Baleviča2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDiānaNovgorodska7.AtzinībaIveta Mežgaile2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Erudīcijas spēle 3.klasēm "Gudrs, vēl gudrāks!"AgneseOse3.3.vietaIeva Bauble2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā angļu valodas olimpiādeGintsPidiks8.AtzinībaRuta Virbule2014./2015.
Latvijas 39. skolēnu zinātniskā konferenceMartaPitlane11.I pakāpeInese Gavare2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Erudīcijas spēle 3.klasēm "Gudrs, vēl gudrāks!"KetijaPutniņa3.3.vietaLāsma Ivanova2014./2015.
Latviešu valodas un literatūras 41. valsts olimpiāde 11.-12. klaseiŽanetePužule12.DalībaAnita Remesa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādeŽanetePužule12.1.vietaAnita Remesa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDaņilaRidanovs6.AtzinībaSanta Bērziņa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"ViktorijaRjumina9.2.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"OļesjaRogoza9.2.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Starptautisks konkurss matemātikā 4.klašu izglītojamiem "Tik vai cik?"Nikola ElīnaSauja4.DalībaAnita Kalniņa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādeLaura NikolaSilamedne9.3.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeDmitrijsSizovs6.AtzinībaSanta Bērziņa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Alternatīvā angļu valodas olimpiādeHelēna MontaTrektere8.AtzinībaRaimonds Jankovskis2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Erudīcijas spēle 3.klasēm "Gudrs, vēl gudrāks!"Henrijs ReinisVāravs3.3.vietaValda Kampenusa2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiādeOliversVasiļevskis5.3.vietaDžineta Tērauda2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Mājturības un tehnoloģiju olimpiādeKārlisZariņš5.1.vietaIveta Bude2014./2015.
A. Valtnera piemiņai organizētā konkursa "Pazīsti savu organismu!" valsts posmsPetraZeltiņa9.2.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Bioloģijas 37. valsts olimpiādePetraZeltiņa9.DalībaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiādePetraZeltiņa9.1.vietaRuta Bancāne2014./2015.
Pierīgas novadu apvienības Konkurss A.Valtnera piemiņai "Pazīsti savu organismu!"PetraZeltiņa9.1.vietaRuta Bancāne2014./2015.

Comments are closed