Skolas olimpiādes un konkursi

Skolas olimpiāde vai konkurss
Vārds
Uzvārds
Klase
Vieta
Skolotājs
Norises datums
Mācību gads
Fotokonkurss Pavasaris dabā 9. - 12. klasēmKristīneDrieka9.b3. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Fotokonkurss Pavasaris dabā 9. - 12. klasēmAgnetaZelta122. vietaMerita Meiere2016./2017.
Fotokonkurss Pavasaris dabā 9. - 12. klasēmLoretaElnione9.a1. vietaIngēra Sorokina2016./2017.
Fotokonkurss Pavasaris dabā 5. - 8. klasēmDāvidsJonāns7.c3. vietaSilva Romane2016./2017.
Fotokonkurss Pavasaris dabā 5. - 8. klasēmKasparsPekšs5.b2. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Fotokonkurss Pavasaris dabā 5. - 8. klasēmEmīlsGudrītis8.a1. vietaSandra Sestule2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmKatrīnaČivča10.a3. vietaLīga Ābele2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmSintijaRedzoba10.a2. vietaLīga Ābele2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmLieneKrivenoka10.a2. vietaLīga Ābele2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmDiānaLūkina10.a2. vietaLīga Ābele2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmLanaGuļajeva9.b1. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmLindaAlkšere9.b1. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Zinātnes projektu diena 9. - 12. klasēmNellijaVolka9.b1. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmRūdolfs KārlisKazaks8.ma3. vietaIveta Bude2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmArtūrsMiltiņš8.ma3. vietaIveta Bude2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmRičardsBulavs8.ma3. vietaIveta Bude2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmMadara LīvaBrasliņa6.a2. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmMadara KatrīnaKārkliņa6.a2. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Zinātnes projektu diena 5. - 8. klasēmMarks LotārsPupiņš7.b1. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmSintijaDzirne6.c3. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmAnceBrikmane6.a3. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmPaulaEkbauma6.b2. vietaInese Gavare2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmZaneJansone6.c1. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinātnēs vidusskolēniemĒriksPuriņš - Leičenko10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinātnēs vidusskolēniemHelēne MontaTrektere10.a2. vietaLīga Ābele2016./2017.
Erudīcijas konkurss dabaszinātnēs vidusskolēniemKristofersZakss10.b1. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 10. - 12. klaseiRūdisSavickis10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 10. - 12. klaseiLaura Blomniece12.2. vietaMerita Meiere2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 10. - 12. klaseiKrišjānisKrakops11.1. vietaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 9. klaseiPēterisStrubergs9.ma3. vietaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 9. klaseiJustīneBratuška9.b3. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 9. klaseiKristiānaLeidere-Reine9.ma2. vietaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 9. klaseiPaulaBindere9.ma1. vietaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klaseiValts FrederiksLapsiņš8. ma3. vietaIveta Bude2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klaseiAndrejsBogdanas8. ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klaseiAugusts Tomass8.ma1. vietaIveta Bude2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klaseiValērijaLinkeviča7.c3. vietaSilva Romane2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klaseiRaimonds Augulis7.c2. vietaSilva Romane2016./2017.
Babītes vidusskoals Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klaseiPēterisPuriņš7.c1. vietaSilva Romane2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmLindaPudova4.b3. vietaKatrīna Brūdere2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmMārcisKrafts4.c2. vietaDaiga Sīpola2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmAnnaKrūmiņa4.c1. vietaDaiga Sīpola2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmLīvaAuziņa3.a3. vietaJanīna Amola2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmSibillaVanadziņa3.d2. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmTīnaMuceniece3.a1. vietaJanīna Amola2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmEmīlija LoteBaltkāja2. d3. vietaArnija Maļinovska2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmJēkabsPētersons2. b2. vietaLīga Pūce2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmTīnaDālberga2.b1. vietaLīga Pūce2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmLīva Būdniece1.b3. vietaIlze Ruģele2016,/2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmRinaldsTērauds1. a2. vietaIeva Bauble2016./2017.
Babītes vidusskolas Kompleksā olimpiāde 1. - 4. klasēmDainaPļivna1.e1. vietaIeva Šēnberga2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 10.-12. klašu grupāEdvards HenrihsGaugers10.aAtzinībaLīga Ābele2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 10.-12. klašu grupāDzintarsLipors10.b1. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 7.-9. klašu grupāRihardsBaldzēns9.bAtzinībaDiāna Eglīte2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 7.-9. klašu grupāPēterisRudzītis8.maAtzinībaIveta Bude2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 7.-9. klašu grupāKārlis RūdolfsKazaks8.ma1. vietaIveta Bude2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 5.-6. klašu grupāHelēnaJānīte5.aAtzinībaMadara Oškalne2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 5.-6. klašu grupāKristīneKozlovska6.a1. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 3.-4. klašu grupāSibillaVanadziņa3.dAtzinībaAgnija Dancīte2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 3.-4. klašu grupāAnce Savicka4.c1. vietaDaiga Sīpola2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 1.-2. klašu grupāSindijaGrigorjeva1.cAtzinībaMadara Karkovska2016./2017.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2016" 1.-2. klašu grupāPatrīcijaRugāja2.d1. vietaArnija Maļinovska2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"OliversRugājs4.a3. vietaInāra Dubra2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"EmīlsĶiģelis3.a3. vietaJanīna Amola2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"Ieva Ķiģele2.d3. vietaArnija Maļinovska2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"PatrīcijaRugāja2.d3. vietaArnija Maļinovska2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"Ance KarolīnaKrauze3.d2. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"NikolaKača3.d2. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"Līva Šteinberga3.d2. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"Emīlija IlvaAršauska3.d2. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"Ralfs HarijsPetrovičs3.d1. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"KārlisSenkāns3.d1. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Animācijas filmu un mācību īsfilmu konkurss "Dzejnieka sirds 2016"DarensOzols3.d1. vietaAgnija Dancīte2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmElīza Kate Dreiska10.bAtzinībaAnita Švītiņa2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmLaura NikolaSilamedne11.AtzinībaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmHelēnaRozalinska12.3. vietaMerita Meiere2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmLindaBroliša12.2. vietaMerita Meiere2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmMilēnaKosareva10.b1. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmMadaraAuziņa8.maAtzinībaIveta Bude2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmPaulaBindere9.maAtzinībaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmReinaKotlere9.maAtzinībaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmBetijaRubene9.b3. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmJustīneBratuška9.b2. vietaDiāna Eglīte2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmKristiānaLeidere-Reine9.ma1. vietaIveta Mežgaile2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmAnnijaGaile6.aAtzinībaAndra Mančasa2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmLuīzeOsīte7.aAtzinībaDiāna Pekša2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmMartaLīduma6.b3. vietaInese Gavare2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmMarks Bergmanis7.a2. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmZaneJansone6.c1. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmAgneseOse5.aAtzinībaMadara Oškalne2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmJustīnePiliena5.dAtzinībaInese Rīna2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmSabīnePabērza5.aAtzinībaMadara Oškalne2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmZaneKalniņa5.b3. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmAdriānsLamberts5.a2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Babītes vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-12. klasēmKasparsPekšs5.b1. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"Valerija Linkeviča6.bI pakāpeKristaps Vilciņš2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"Vlada Skavitova6.bI pakāpeKristaps Vilciņš2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"Markuss Pupiņš6.bI pakāpeKristaps Vilciņš2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"RičardsBaublis6.cI pakāpeKristaps Vilciņš2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"PatrīcijaRugāja1.dI pakāpeArnija Maļinovska2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"Ieva Ķiģele1.dI pakāpeArnija Maļinovska2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"RobertsKrapāns2.aI pakāpeJanīna Amola2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"EmīlsĶiģelis2.aI pakāpeJanīna Amola2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"AdelīnaBērstele6.cII pakāpeKristaps Noviks2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"MegijaErdmane-Hermane6.cII pakāpeKristaps Noviks2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"DarjaRogoza6.cAtzinībaKristaps Noviks2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"JanaBulatova6.cAtzinībaKristaps Noviks2015./2016.
Animācijas filmu konkurss"Saules un pasaku dienas"PaulaSafarova6.cAtzinībaKristaps Noviks2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015", 1.-2. klašu grupaPaulaLiepiņa1.bI vietaLīga Pūce2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015", 3.-4. klašu grupaEmīlsKrīgers3.aI vietaInāra Dubra2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015", 5.-6. klašu grupaMaksimsSkibickis5.bI vietaLinda Lerša2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015", 7.-9. klašu grupaAnnaMatule9.aI vietaMerita Meiere2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015", 7.-9. klašu grupaRičards RobertsSauja9.maI vietaLidija Jonikāne2015./2016.
Skatuves runas konkurss "Drošā balss 2015"PetraZeltiņa10.AtzinībaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Konkurss 9. - 12. klašu izglītojamiem "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!", veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai12. klaseKomanda12.I vietaRuta Virbule
Merita Meiere
2015./2016.
Konkurss 9. - 12. klašu izglītojamiem "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!", veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai10. klaseKomanda10.II vietaRaimonds Jankovskis
Anita Remesa
2015./2016.
Konkurss 9. - 12. klašu izglītojamiem "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!", veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai9.a klaseKomanda9.aIII vietaLīga Ābele
Merita Meiere
2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Mana drošība" 2.-4. klašu grupai.2.b klaseVisa klase2.bI vieta 2.klašu grupāDace Pīķe2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Mana drošība" 2.-4. klašu grupai.3.a klaseVisa klase3.aI vieta 3.klašu grupāInāra Dubra2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Mana drošība" 2.-4. klašu grupai.4.a klaseVisa klase4.aI vieta 4.klašu grupāIeva Bauble2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Droši mājās, droši ceļā, droši vien pa dzīvi ejam!" 5.-9. klašu grupai.9.a klaseVisa klase9.aI vieta 5.-9.klašu grupāLīga Ābele2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Droši mājās, droši ceļā, droši vien pa dzīvi ejam!" 5.-9. klašu grupai.8.ma klaseVisa klase8.maAtzinība 5.-9.klašu grupāIveta Mežgaile2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Droši mājās, droši ceļā, droši vien pa dzīvi ejam!" 5.-9. klašu grupai.7.a klaseVisa klase7.aAtzinība 5.-9.klašu grupāSandra Sestule2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Droši mājās, droši ceļā, droši vien pa dzīvi ejam!" 5.-9. klašu grupai.6.c klaseVisa klase6.cAtzinība 5.-9.klašu grupāDžineta Tērauda2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Dzīvo un māci citiem dzīvot droši!" 10.-12. klašu grupai.11. klaseVisa klase11.I vieta vidusskolas grupā Merita Meiere2015./2016.
Drošības nedēļa "Esi drošs, neesi pārdrošs". Konkurss "Dzīvo un māci citiem dzīvot droši!" 10.-12. klašu grupai.10. klaseVisa klase10.Pedagogu Simpātiju balvaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.BetijaRubene8.bI vietaInita Krūma2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.KristiānaLeidere-Reine8.maII vietaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.DiānaMasiļūne8.maIII vietaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.OlafsKaņeps8.maAtzinībaRuta Virbule2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.RalfsBatarags8.maAtzinībaRuta Virbule2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.ReinisMolodcovs8.maAtzinībaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Babītes vidusskolas Angļu valodas olimpiāde 8. klasēm.JustīneBratuška8.bAtzinībaInita Krūma2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 6. klašu grupa.Komanda"LV sargi"6.cI vietaIngēra Sorokina, Džineta Tērauda2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 6. klašu grupa.Komanda"Sešas mazas latvietītes"6.bII vietaIngēra Sorokina, Kristaps Vilciņš2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 6. klašu grupa.Komanda"Mēs un Latvija"6.aIII vietaIngēra Sorokina, Ruta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 7. klašu grupa.Komanda"Latvijas vēsturnieki"7.maI vietaIngēra Sorokina, Iveta Bude2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 7. klašu grupa.Komanda"Skolas patrioti"7.aII vietaIngēra Sorokina, Sandra Sestule2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 7. klašu grupa.Komanda"Sarkanbaltie prāti"7.maIII vietaIngēra Sorokina, Iveta Bude2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 8. klašu grupa.Komanda"Pūces8.maI vietaIngēra Sorokina, Iveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 8. klašu grupa.Komanda"Laimas"8.maII vietaIngēra Sorokina, Iveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas konkurss Latvijas vēsturē 6.-8. klašu grupām "Mans novads, mana valsts" - 8. klašu grupa.Komanda"Tautu dēli"8.maIII vietaIngēra Sorokina, Iveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 5. klašu grupa.AnnijaGaile5.aI vietaLinda Lerša2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 5. klašu grupa.ElizabetePliene5.aII vietaLinda Lerša2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 5. klašu grupa.MartaLīduma5.bIII vietaLinda Lerša2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 5. klašu grupa.PaulaEkbauma5.bAtzinībaLinda Lerša2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 5. klašu grupa.Nikola ElīnaSauja5.aAtzinībaLinda Lerša2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 6. un 7. klašu grupa.OliversVasiļevskis6.cI vietaBaiba Vītola2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 6. un 7. klašu grupa.MadaraAuziņa7.maII vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 6. un 7. klašu grupa.AndrejsBagdonas7.maIII vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 6. un 7. klašu grupa.MadaraBlome7.maAtzinībaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 6. un 7. klašu grupa.LindaSkudra7.maAtzinībaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 8. un 9. klašu grupa.KristīneBlāķe9.maI vietaLidija Jonikāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 8. un 9. klašu grupa.MilēnaKosareva9.maII vietaLidija Jonikāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 8. un 9. klašu grupa.NiksOrlovs9.bIII vietaLidija Jonikāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 8. un 9. klašu grupa.PaulaBindere8.maAtzinībaAnita Remesa2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 8. un 9. klašu grupa.RebekaGraudiņa9.maAtzinībaLidija Jonikāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 10. līdz 12. klases grupa.StefānijaDubra12.I vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 10. līdz 12. klases grupa.HelēnaRozalinska11.II vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 10. līdz 12. klases grupa.AnnaSestule12.III vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 10. līdz 12. klases grupa.LindaBroliša11.AtzinībaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Humanitāro mācību priekšmetu olimpiāde - 10. līdz 12. klases grupa.Laura NikolaSilamedne10.AtzinībaAnita Remesa2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiLīva LoteBriede9.maI vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiEvijaKļava9.maI vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiKaivaPrūse9.maII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiKristofersZakss9.maII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiRebekaNagle9.maIII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiAnastasijaPodsvirova9.maIII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiAnnaMatule9.aIII vietaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiRūdolfsBērziņš9.maIII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiRūdisSavickis9.maIII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiTomassZivtiņš9.maIII vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiKristīneBlāķe9.maAtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiRebekaGraudiņa9.maAtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiKarīnaJermoļinska9.aAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiLieneKrivenoka9.aAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiNiksOrlovs9.bAtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiRičards RobertsSauja9.maAtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiAleksandrsMatvejevs9.aAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 9. klašu grupaiAndrejsZeltiņš9.aAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiPetraZeltiņa10.I vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiLindaBondare10.II vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiArtūrsBārtuls10.II vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiIlva SniedzeKrūma10.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiDiānaEzeriņa10.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiIvarsJanukovičs10.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiLaura NikolaSilamedne10.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiLīgaJansone10.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiRobertsJurēvičs11.II vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiHelēnaRozalinska11.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiKārlisKontrims11.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiElgarsBičevskis11.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiRolandsJurģītis11.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiRaivisValpēteris11.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiStefānijaDubra12.I vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiVladislavsKiveļevs12.II vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiLaimaAuziņa12.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiMarinaSeļezņova12.III vietaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Bioloģijas olimpiāde 10.-12. klašu grupaiAliseKlauža12.AtzinībaRuta Bancāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiAnnijaGaile5.aII vietaMadara Amoliņa2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiNikola ElīnaSauja5.aII vietaMadara Amoliņa2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiArtūrsĀriņš5.bIII vietaSanta Veidele2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiMartaLīduma5.bAtzinībaSanta Veidele2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiMiksKrieviņš5.bAtzinībaSanta Veidele2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiElgarsDobelis6.bI vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRaimonds AndrisAugulis6.aII - III vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiAlekssPugejs6.aII - III vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiLaurisLeimanis6.bAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRenārsRuģelis6.aAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiAndrejs Bagdonas7.maII vietaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRičardsBulavs7.maIII vietaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiMadaraAuziņa7.maIII vietaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRenārsDukulis7.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiPēterisRudzītis7.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRalfsDaņiļins8.maIII vietaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiLāsma LizeteĶiploka8.maAtzinībaIveta Mežgaile2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiTomassZivtiņš9.maI vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiRūdolfsBērziņš9.maI vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiAliseGrota9.maIII vietaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Matemātikas olimpiāde pamatskolaiLīva LoteBriede9.maAtzinībaLigita Baleviča2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsNiksOrlovs9.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsEvijaKļava9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsLīva LoteBriede9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsRebekaNagle9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsGintsPidiks9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsKaivaPrūse9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ķīmijas olimpiāde 9. klasēm, 1. posmsKristofersZakss9.maAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klasēmAndrejsBagdonas7.maI vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klasēmValts FrederiksLapsiņš7.maII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klasēmMadaraAuziņa7.maIII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klasēmEdvardsVimba8.aI vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klasēmJustīneBratuška8.bII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde 8. klasēmKristiānaLeidere-Reine8.maIII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde vidusskolaiKrišjānisKrakops10.I vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde vidusskolaiReinis RobertsBukovskis12.II vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Ģeogrāfijas olimpiāde vidusskolaiNikola AliseCīrule10.III vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaValts FrederiksLapsiņš7.maI vietaInese Gavare, Kristaps Vilciņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaEdgarsBreijers7.maI vietaInese Gavare, Kristaps Vilciņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaArvisBitāns7.maI vietaInese Gavare, Kristaps Vilciņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaElizabeteKalniņa6.aII vietaSilva Romane2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaElizabete AnnaRamane6.aII vietaSilva Romane2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaKārlis RūdolfsKazaks7.maIII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaRičardsBulavs7.maIII vietaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaVlada Skavitova6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaMarkuss Pupiņš6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaRičardsBaublis6.cAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaElgarsDobelis6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaLaurisLeimanis6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaRalfsOpmanis6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 5. - 7. klašu grupaElizabete MartaKaļķe5.aAtzinībaInese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaLindaBroliša11.I vietaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaHelēnaRozalinska11.I vietaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaEmīlijaDidžus8.maII vietaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaDāvisRiekstiņš8.maIII vietaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaRoberts Jelsmanis9.aAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaĒriks KasparsPodnieks9.aAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaDanielaBrača8.bAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaNellijaVolka8.bAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaLoretaElnione8.aAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Zinātnes projekti, 8. - 12. klašu grupaPatrīcija AnnaJēkabsone8.aAtzinībaSilva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmOliversVasiļevskis6.cI vietaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmAlekssPugejs6.aII vietaSilva Romane2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmRenārsRuģelis6.aIII vietaSilva Romane2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmHenrijs NikolajsPreimanis6.cIII vietaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmSofija PaulaTetere6.dIII vietaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmMarksBergmanis6.dAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmValerija Linkeviča6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas Erudīcijas konkurss dabaszinībās 6. klasēmOskarsOsis6.bAtzinībaLīga Ābele2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 5. - 8. klašu grupaLoretaElnione8.aI vietaIngēra Sorokina2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 5. - 8. klašu grupaMadaraBlome7.maII vietaIveta Bude2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 5. - 8. klašu grupaPaulaSafarova6.cIII vietaDžineta Tērauda2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 9. - 12. klašu grupaLindaBroliša11.I vietaMerita Meiere2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 9. - 12. klašu grupaNikola AliseCīrule10.II vietaRaimonds Jankovskis2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", 9. - 12. klašu grupaEvitaOzoliņa9.bIII vietaLidija Jonikāne2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", žūrijas Simpātiju balvaKristapsMuižnieks12.Simpātiju balvaRuta Virbule2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", Facebook vietnes balsojuma uzvarētājsKristīneDrieka8.bI vietaDiāna Eglīte2015./2016.
Babītes vidusskolas Dabaszinību nedēļas foto konkurss "Atklāj dabu caur objektīvu!", žūrijas Atzinība sākumskolaiJānisAnsons1.dAtzinībaArnija Maļinovska2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaPetraZeltiņa10.I vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaKrišjānisKrakops10.II vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaLindaBroliša11.III vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaNikola AliseCīrule10.III vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaHelēnaRozalinska11.AtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", vidusskolas grupaVladislavsKiveļevs12.AtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaEvijaKļava9.maI vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaLīva LoteBriede9.maII vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaValts FrederiksLapsiņš7.maII vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaKristiānaLeidere-Reine8.maIII vietaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaRūdisSavickis9.maAtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaGintsPidiks9.maAtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaEdvardsVimba8.aAtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Babītes vidusskolas apbalvojums "LABĀKAIS DABASZINĪBĀS", pamatskolas grupaEmīlijaDidžus8.maAtzinībaRuta Bancāne, Silva Romane, Līga Ābele, Ints Eidiņš, Inese Gavare2015./2016.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmKasparsPekšs5.b1. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmZaneKalniņa5.b1. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmBoriss MateoSoboļevs5.b1. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmRalfsLeksis5.b1. vietaKristers Vitjažkovs2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmAgneseOse5.a2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmSabīnePabērza5.a2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmMartaZelmene5.a2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmHelēnaJānīte5.a2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmTerēzePaulovska5.c3. vietaAntra Graudupe2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmElīnaČirkuna5.c3. vietaAntra Graudupe2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmMarkuss Grasis5.c3. vietaAntra Graudupe2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 5. klasēmArtūrsArbeiters5.c3. vietaAntra Graudupe2016./2017.
Galvas rēķini 5. klašu grupāSebastjansGricis5.d1. vietaInese Rīna2016./2017.
Galvas rēķini 5. klašu grupāTerēzePaulovska5.c2. vietaAntra Graudupe2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmAnceBrikmane6.a1. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmElizabetePliene6.a1. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmKatrīnaFreiberga6.a1. vietaAndra Mančasa2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmMiksKrieviņš6.b2. vietaInese Gavare2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmMartaLīduma6.b2. vietaInese Gavare2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmArtūrsĀriņš6.b2. vietaInese Gavare2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmMaksimsSkibickis6.b2. vietaInese Gavare2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmTomsFatjanovs6.c3. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmMiksMiškins6.c3. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Atjautības Zibens turnīrs 6. klasēmRodrigoBeļajevs6.c3. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Galvas rēķini 6. klašu grupāArtūrsĀriņš6.b1. vietaInese Gavare2016./2017.
Galvas rēķini 6. klašu grupāMadaraKrieva6.c2. vietaBaiba Vītola2016./2017.
Galvas rēķini 6. klašu grupāMaksimsSkibickis6.b3. vietaInese Gavare2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.LindaBroliša121. vietaMerita Meiere2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.HelēnaRozalinska121. vietaMerita Meiere2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.KārlisKontrims121. vietaMerita Meiere2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.RobertsGrudulis121. vietaMerita Meiere2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.ElgarsBičevskis121. vietaMerita Meiere2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.RičardsBulavs8.ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.MatīssStrauss8.ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.ArtūrsMiltiņš8.ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.MadaraAuziņa8.ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.KetrīnaPaula8.ma2. vietaIveta Bude2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.RūdolfsBērziņš10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.DzintarsLipors10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.RebekaGraudiņa10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Atjautības sacensības matemātikā 7.-12.kl.ElīzaDreiska10.b3. vietaAnita Švītiņa2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-2.kl.Marta LuīzeRudzīte2.e1. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-2.kl.KristersBuks2.d2. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-2.kl.Markuss Saviels1.e3. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-2.kl.Elīza KatrīnaKatkovska1.bAtzinībaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 3.-4.kl.KatrīnaŠvalbe4.a1. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 3.-4.kl.AgitaGriņuka3.a2. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 3.-4.kl.EdvardsKatkovskis4.c3. vietaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 3.-4.kl.NellijaLapsa3.bAtzinībaSolvita Eglīte2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 5.-6.kl.EvijaAdamaite5.a1. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 5.-6.kl.ElizabeteŠveica6.c2. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 5.-6.kl.EstereTračuma5.d3. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 7.-11.kl.Monta HelēnaTrektere10.a1. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 7.-11.kl.MaijaAulciema112. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 7.-11.kl.Valerija Linkeviča7.c3. vietaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Vizuālās mākslas olimpiāde 7.-11.kl.AlmaStroža9.aAtzinībaLinda Kotāne - Mennika2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmNormundsSaltups7.b1. vietaInita Krūma2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmRalfsOpmanis7.a2. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmElīzaGrīnfogele7.a3. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmElza Janelsiņa7.a3. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmPēterisPuriņš7.c3.vietaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmRaimonds AndrisAugulis7.cAtzinībaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 7. klasēmAlekssPugejs7.cAtzinībaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Vācu valodas olimpiāde 7. klasēmOskarsOsis7.c1. vietaInna Sizova2016./2017.
Vācu valodas olimpiāde 7. klasēmBaibaKandele7.c2. vietaInna Sizova2016./2017.
Vācu valodas olimpiāde 7. klasēmEmīlijaKrastiņa7.c3. vietaInna Sizova2016./2017.
Vācu valodas olimpiāde 7. klasēmIvoŠirma7.b3. vietaInna Sizova2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.Helēna MontaTrektere10.a1. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.KrišjānisKrakops11.1. vietaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.Elizabete GvendolīnaŠuktere10.b2. vietaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.MilenaKorsareva10.b3. vietaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.Edvards HenrihsGaugers10.a3. vietaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.Elīza KateDreiska10.bAtzinībaRaimonds Jankovskis2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmAliseBehmane4.d1. vietaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmMarkuss Prūsis4.d1. vietaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmRainersČubars4.a2. vietaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmMārcisKrafts4.c2. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmEmīlsPelnēns4.e2. vietaAija Skutele2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmKatrīnaRubene4.a3. vietaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmLotannaOkorie4.e3. vietaAija Skutele2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmGustavsNaglis4.a3. vietaMadara Oškalne2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmVinetaDakša4.b3. vietaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmKārlis AugustsKristlībs4.eAtzinībaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmNiklāvsKalniņš4.eAtzinībaDiāna Pekša2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmKristaps MartinsKlešs4.aAtzinībaMonta Kučere2016./2017.
Angļu valodas olimpiāde 4. klasēmTobennoOkorie4.eAtzinībaAija Skutele2016./2017.

Comments are closed