Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

11.c. komanda starp laureātiem konkursā “Radošais intelektuālis”

15.11.2022 16:27

Babītes vidusskolas komanda – Elīna Čirkuna (11.c.), Kārlis Riekstiņš (11.c.) un pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone – veiksmīgi startē Patentu valdes rīkotajā konkursā “Radošais Intelektuālis” un iekļūst laureātu sarakstā.
Konkursa “Radošais intelektuālis” mērķis bija veicināt izglītojamo interesi par intelektuālā, jo īpaši rūpnieciskā īpašuma nozīmi un aizsardzības mehānismiem. Konkursa ietvaros komandām bija jāizstrādā un
jāiesūta divi radoši uzdevumi par intelektuālā īpašuma tematiku, kas būtu interesanti viņu vienaudžiem.


Babītes vidusskolas komanda izstrādāja divus metodiskos materiālus – (1) galda spēli “Intelektuālais sprādziens”, kas būtu izmantojama mācību satura apguvē kursos “Vēsture un sociālās zinātnes I” un “Uzņēmējdarbības pamati I”, kā arī (2) darba lapu problēmsituāciju analīzei.


Kopumā par godalgotajām vietām cīnījās 51 komanda no 26 Latvijas skolām. Godalgoto vietu ieguvēji tiks izziņoti un svinīgi sveikti apbalvošanas pasākumā 30. novembrī Rīgas Motormuzejā.

Ceram uz labiem rezultātiem!


Patentu valde konkursu organizē sadarbībā ar partneriem Valsts izglītības un satura centru, biedrību “Junior Achievment Latvia”, Latvijas Profesionālo patentpilnvarnieku asociāciju un Intelektuālā īpašuma aizsardzības starptautiskās asociācijas (AIPPI) Latvijas Nacionālo grupu.
Vairāk informācija pieejama Patentu valdes mājaslapā un Facebook lapā.


Informāciju apkopoja: vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.11.2022 18:06
atpakaļ