Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

26.11.2019 08:32

31.oktobrī Babītes vidusskolas 10. – 12. klašu izglītojamie apmeklēja lielāko Latvijas uzņēmējdarbības konferenci “Uzdrīksties Uzvarēt” Ķīpsalas izstāžu hallē, kas kopumā pulcēja 5000 izglītojamo, jauniešu un pedagogu no visas Latvijas.
Šī gada konferences tēma bija “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Pasākuma laikā izglītojamajiem bija iespēja iepazīties ar daudziem Latvijā pazīstamiem uzņēmējiem, apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) stendus un iepazīties ar turpmākajām mācību iespējām. Šī gada konferencē piedalījās Swedbank valdes locekle Ieva Vīgante,  Muesli Graci idejas autore un vadītāja Alise Balgalve, SMU Wheelift dibinātājas Kitija Koroševska, Linda Beka, Dārta Krāsone un Alise Šneibaha, Funderful dibinātājs Raimonds Kulbergs, SMU Karika pārstāve Marta Marija Maltisova, SMU Caffo pārstāvis Klāvs Kalvenieks, Wood Religion dibinātājs un vadītājs Edgars Rozenvalds, JA Latvia Līderu programmas dalībnieki Nannija Pētersone un Ernests Vēzis, Avenei dibinātājs un vadītājs Dāvis Dudelis, Accenture Latvia vadītājs Maksims Jegorovs, Mailigen dibinātājs un vadītājs Jānis Rozenblats, Gamechanger Audio dibinātājs un vadītājs Iļja Krūmiņš un Carnival Youth mūziķi Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags. Izglītojamie ne tikai uzklausīja uzņēmumu vēsturi, kļūdas un padomus, bet arī baudīja Rick Feds interaktīvu audiovizuālo perfermanci “REFRESH”, TMK Production “LED Dance Show” un Lady Gaga Tribute Show “Born This Way”. Konferences noslēgumā izglītojamos iepriecināja grupa “Carnival Youth” ar muzikālu priekšnesumu.
Babītes vidusskola vēlas teikt lielu paldies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai – LIAA un Junior Achievement Latvia par šīs konferences veidošanu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.11.2019 08:33
atpakaļ