Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

6.d klases Ēnu diena

19.04.2024 15:23

6.d klases skolēni kopā ar audzinātāju Zinu Jonušaiti apmeklēja Ēnu dienas pasākumu uzņēmumā “Anada Konditoreja”. Skolēni iepazinās gan ar ražotni, ražošanas procesiem, gan bija iespēja pašiem pagatavot kūku “Kartupelis glazūrā”. Uzņēmuma vadītāja teica, ka bija patīkami pārsteigta par skolēnu interesi par ražošanas procesiem un līdzšinējām zināšanām par uzņēmējdarbību.

G. Anspoks ēnoja  šokolādes ražotnes “NELLEULLA” direktori Lauru Sebri. E. Āboliņa un T. Geitus apmeklēja Rīgas Starptautisko lidostu (RIX).

Skolēni ēnoja Jāni Miezi – lidostas Virszemes apkalpošanas departamenta Ağentu daļas vadītāju. Meitenes varēja apskatīties, kā strādā dispečeri, redzēja bagāžas apkalpošanu, kā lidmašīnās novieto stāvvietā. A. Homka devās uz uzņēmumu “Rīgas Satiksme”, kur ar komunikācijas speciālisti Inesi Rozīti apskatīja jaunos elektrobusus un apstaigāja autobusu parku Kleistu ielā, apmeklēja dispečeru punktu un uzzināja, vairāk par darbinieku ikdienu. Kopā ar trolejbusa vadītāju  Aivaru Cesnieku vadīja mācību trolejbusu, mēģināja uzcelt un nocelt tā kontaktstieņus no elektrības vadiem. P. Krampītis devās uz izstādi ‘’Pavasaris 2024’’ un ēnoja Edgaru Kovalu, kurš bija viens no izstādes dalībniekiem. R. Lucaus Ēnu dienu pavadīja apdrošināšanas uzņēmumā “Balcia Insurance”, ēnojot valdes priekšsēdētāju Jāni Lucaus. K. Meikšāne bija Jaunajā Rīgas teātrī un ēnoja Jāni Skuteli un Gunu Zariņu. Kate skatījās, kā aktieri mēģina improvizēto lugu “Bilžu vakars ar Sprīdīti” (pirmo cēlienu). E. Pundiņa apmeklēja “Airbaltic Corporation”. Skolniece ēnoja Ilzi Baroni, kura ir biznesa kontroliere. Estere iepazinās ar uzņēmuma grāmatvedības dokumentāciju un grāmatvedības sistēmu. Tā bija pieredzes bagāta diena 6. d klasei.

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.04.2024 15:23
atpakaļ