Seminārs par izglītības iespējām ārzemēs

7. novembrī no starptautiskā konsultāciju centra KALBA 12. klašu skolēnus apmeklēja Santa Krievāne ar informatīvu semināru par izglītības iespējām ārzemēs.

KALBA veiksmīgi darbojas izglītības tirgū jau 25 gadus. Šo gadu laikā izveidojuši sadarbību ar daudzām universitātēm dažādās valstīs, tajā skaitā Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un citās valstīs.

Semināra laikā skolēni uzzināja par karjeras izvēles veikšanu – mīti un patiesības, kādas ir iestāšanās prasības dažādu valstu augstskolās, par nepieciešamajiem dokumentiem un to iesniegšanas termiņiem, par stipendiju un studiju finansējuma pieejamību dažādās valstīs un augstskolās.

Liels paldies par semināru! Paldies par noderīgu, interesantu informāciju, draudzīgu atmosfēru un kvalitāti. Seminārs noteikti palīdzēs skolēniem savas karjeras izvēlēs jautājumos.