Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Aicinājums uz salidojuma valsi!

23.02.2016 16:34

Reģistrācijas anketa skolas salidojumam

IMG_4596
Aprīlī Babītes vidusskolas gaiteņos baltām ceriņziedu kurpēm kājās, violetā ceriņu līksmē mirdzošām acīm ievirpuļos jaunība, lai kopā ar katru absolventu, pedagogu un darbinieku sagrieztos prieka pilnā atmiņu valsī… 🙂
Salidojums… Eh, bērnības bezrūpība, skaistie jaunības gadi! Kā gribas pie jums!
Tad tiekamies! Tiekamies salidojumā! 

 16. aprīlī Babītes vidusskola atzīmēs 35. dzimšanas dienu.

Visi bijušie pedagogi, darbinieki un absolventi tiek mīļi aicināti un vēl mīļāk gaidīti Babītes vidusskolas jubilejas salidojumā, līdzi ņemot izcili labu noskaņojumu, našķu groziņu un dalības maksu – 5 eiro.

Dalībnieku reģistrācija skolā sāksies no pulksten 16.00.

Pulksten 16.00 salidojuma dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja labiem vārdiem un siltām atmiņām pieminēt savus jau mūžībā aizgājušos skolotājus, apmeklējot viņu kapavietas Piņķu un Beberbeķu kapos (autobuss būs pie skolas).

Pulksten 18.00 sāksies Babītes vidusskolas 35. dzimšanas dienas Svinīgais svētku koncerts Aktu zālē.

Pulksten 20.30 sāksies Babītes vidusskolas 35. dzimšanas dienas saviesīgā daļa.

Aicinām katru Babītes vidusskolas absolventu, bijušo darbinieku un pedagogu –
sazinieties ar saviem skolas biedriem, ar saviem klases biedriem, ar saviem kolēģiem,
atcerieties viens par otru, nāciet ciemos, mēs jūs gaidīsim, jūsu skola gaidīs jūs ciemos! 🙂 

Babītes vidusskolas kolektīvs

Iepriekšēja salidojuma dalībnieku reģistrācija ir pieejama Babītes vidusskolas mājas lapā (skatīt lapas augšpusē, virs attēla) vai pa tālruņiem: 67914834, 26515510 (katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 15.00).

Pēdējais atjaunošanas datums: 18.03.2016 12:16
atpakaļ