Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Aicinām darbā izglītības psihologu

03.03.2021 08:24
Darba pienākumi

Nodarbību organizēšana un vadīšana saskarsmes (iemaņu attīstīšanai, emociju atpazīšanā, dusmu kontroles prasmes u.c.) klasē/nelielā izglītojamo grupā. Sadarbībā ar pedagogiem organizēt nodarbības, kas mazinātu klases sociālpsiholoģiskajā izpētē (sociometrija) atklātos nelabvēlīgos faktorus (emocionāls/fiziskas mobings, savstarpējās attiecības, adaptācija u.c.). Nodarbību plānošana un vadīšana sadarbojoties ar citiem AP speciālistiem. Vadīt apmācību un atbalsta grupas vecākiem par bērnu emocionālo audzināšanu, u.c.

Prasības kandidātiem

Augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi vismaz 200 kredītpunktu apjomā (vismaz vienai no šīm programmām jābūt profesionālajai studiju programmai), reģistrācija Psihologu reģistrā un Psihologa sertifikāts izglītības un skolu psiholoģijā. Sertifikāts  par apmācības kursu Bērnu emocionālā audzināšanā. Mērķtiecība, neatlaidība darbā; prasme plānot, organizēt savu darbu; teicamas saskarsmes, sadarbības spējas;  atbildība un ieinteresētība kopējā iestādes darbā; prasme jēgpilni izmantot IKT.

Darba alga

Darba slodze 1,3 likmes (39 stundas nedēļa). Darba samaksa par 1,3 likmi 1430 EUR. Ir sociālās garantijas.

Piezīmes

CV, motivācijas vēstuli, izglītības un kvalifikācijas dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz vakances@bvsk.lv

Tālruņa numurs papildu informācijai 29117867.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.06.2021 09:20
atpakaļ