Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Aicinām pārtikas paku saņemšanai pieteikties tās ģimenes, kuras kādu iemeslu dēļ to nebija izdarījušas iepriekš!

26.05.2020 09:57

Babītes novada pašvaldības administrācija aicina atsaukties un līdz 29. maijam (ieskaitot) aizpildīt zemāk esošo anketu pārtikas paku saņemšanai par maija periodu tās ģimenes, kuras to nav izdarījušas iepriekš. 

Ģimenēm, kuras aizpildījušas pieteikuma anketu aprīlī vai maijā, pakas tiks piešķirtas automātiski.

Pārtikas paku izsniegšana notiks līdzīgā kārtībā kā iepriekš –  jūnija otrajā nedēļā (datumi un laiki tiks precizēti), to sagatavošanu nodrošinās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs SIA “IRG”.

Aprīlī pārtikas pakas sarūpētas 160 ģimenēm, attiecīgi – 419 bērniem, maijā – 182 ģimenēm, attiecīgi  – 476 bērniem.

Pieteikties pārtikas paku saņemšanai aicinātas trūcīgas, maznodrošinātas un daudzbērnu ģimenes.

*Par daudzbērnu ģimenēm uzskatāmas ģimenes, kurās ir 3 un vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem (vai līdz vispārizglītojošās skolas beigšanas brīdim, vai nestrādājoši pilngadīgi bērni līdz 24 gadu vecumam, kuri apgūst augstāko izglītību pilna laika studijās Latvijas Republikā), ja visi bērni un vismaz viens no bērnu vecākiem vai bērnu likumiskais pārstāvis ir deklarēti  vienā dzīvesvietā, Babītes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā). 

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.05.2020 09:57
atpakaļ