Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Aktīvi startē volejbolisti

06.02.2015 08:46

Šī gada 20. janvārī Babītes vidusskolas jauniešu komanda labi startēja Pierīgas novadu sacensībās volejbolā A vecuma grupā.

Komandas sastāvā spēlēja 10. klases izglītojamie:

  • Elgars Bičevskis,
  • Reinis Dālbergs,
  • Roberts Grudulis,
  • Roberts Jurēvičs,
  • Pēteris Rezņikovs,
  • Kaspars Švikstiņš,
  • Raivis Valpēteris,
  • Kārlis Kontrims.

Tika aizvadītas spraigas sacensības, no kurām daudz ko var mācīties un kur gūta nenovērtējama pieredze. Tomēr jau pavisam drīz sporta pedagoga un volejbola treneres Ditas Kondrātes pavadībā jaunieši piedalīsies arī vienās no tradīcijām bagātākajām volejbola sacensībām skolu jaunatnei Latvijā – „Lāses Kauss”.

 „Lāses Kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām starp skolu jauniešiem, kuras šogad tiek organizētas jau četrpadsmito reizi. Sacensībām ir divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā, un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem.

Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek 16 laukumos, bērniem un jauniešiem ir iespēja sevi pierādīt arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs.

Ik gadu finālsacensībās tiek aicināti piedalīties arī Latvijā populāri mūziķi (iepriekšējos gados – Aisha, Nikolajs Puzikovs, Evija Sloka, Musiqq, Liene Candy u.c.), kuri brīvajos brīžos priecē aktīvos jauniešus.

Babītes vidusskolas volejbola izlases sastāvā spēlēs:

Pēteris Rezņikovs (10. klase),

Elgars Bičevskis (10. klase),

Kaspars Švikstiņš (10. klase),

Reinis Dālbergs (10. klase),

Miks Kristiāns Pētersons (11. klase),

Rolands Jurģītis (10. klase),

Raivis Valpēteris (10. klase).

Atlases posma sākumam starts tiks dots Siguldas vidusskolā 2015. gada 3. martā pulksten 9.00.

Lai veiksmīgi treniņi un saliedēts komandas gars!

Turēsim īkšķus par savas skolas komandu un

domāsim tikai par finālu! 🙂

Fotomirkļi no sacensībām Pierīgā:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.03.2015 00:06
atpakaļ