Sestdiena, 2020. gada 28 . novembris

Vārds diena: Olita, Rita, Vita

Aktualitātes 2020./2021. m.g.

Šajā sadaļā publicējam aktivitātes, kas ir norisinājušās ESF projektā Nr. 8.3.5.0/16/I/001  “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

KARJERAS SEMINĀRS VECĀKIEM
“Kā runāt ar jaunieti par karjeru”

Babītes vidusskolas 7. -12. klašu vecāku interesentu grupai 4.novembrī no plkst.  19:00 līdz 21:00 notiks tiešsaistes karjeras seminārs vecākiem “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”
ESF projekta ietvaros Nr. 8.3.5.0/16/I/001  “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Semināra laikā interesenti uzzinās:

·         kā runāt ar jaunieti par karjeru;
·         kā jaunietim būt sadzirdētam;
·         ko jaunietis patiesībā sagaida no pieaugušajiem,  kad atrodas karjeras vai studiju izvēles krustcelēs;
·         tiks aplūkotas tipiskākās kļūdas, kuru dēļ saruna ar jaunieti nonāk strupceļā vai netiek sadzirdēta;
·         kā iedrošināt jauniešus šajā svarīgajā karjeras dzīves sākumposmā.

Kursa saturu izstrādājuši karjeras speciālisti, pedagogi un sociālie tehnologi no Baltijas valstīm un ASV.

Pieteikšanās semināram, aizpildot reģistrācijas aptauju (līdz 3.11. plkst.12:00) : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJUVZGrb-rHrosFEnJ8Eou49dtGS9NSoBHLOTGQzLW-IXmFQ/viewform

Dalībnieku skaits ierobežots: 35 cilvēki

Pēc reģistrācijas ar dalībniekiem e-klasē (vēstulē) sazināsies Babītes vidusskolas PKK (pedagogs karjeras konsultants) Kristīne Lipina un ziņos par pasākuma norises gaitu.

Semināra vadītājs – Andris Arhomkins – sociālais tehnologs, attiecību un karjeras veidošanas treneris un lektors ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi.

Jautājumu gadījumā rakstīt: kristine.lipina@bvsk.lv

KARJERAS NEDĒĻA

No 26. – 30. oktobrim visā Latvijā notiek Karjeras nedēļa.
Babītes vidusskolā Karjeras nedēļa notiks tiešsaitē.

Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē.

Lai mudinātu jauniešus ieklausīties gan sevī, gan citos un izmantot viņiem plaši pieejamo karjeras atbalstu no skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par savu karjeru, 2020. gada Karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Karjeras nedēļas laikā Babītes vidusskolā notiks ar profesijas izvēli saistīti tiešsaites pasākumi izglītojamiem un vecākiem, virtuāla saziņa ar uzņēmējiem, skolotājiem, karjeras konsultantiem, dažādu profesiju un tehnikumu pārstāvjiem, diskusijas.

Pasākumu aktivitātes un programmu skatīt zemāk plakātos.

PROGRAMMA

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.10.2020 10:43