Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Andris Mūrnieks iesaistās LU Jauno juristu universitātē

30.11.2023 10:46

Priecājamies par Babītes vidusskolas 12.c klases skolnieku Andri Mūrnieku, kurš 2023./24.m.g. iesaistījies Latvijas Universitātes organizētajā Jauno juristu universitātē. 

Šīs programmas ietvaros jaunieši var ne tikai izzināt jurista profesiju un iepazīt Latvijas tiesību sistēmas uzbūvi un iegūt priekšstatu par juridisko zinātni, bet arī gūt iespēju pretendēt uz valsts budžeta finansētu studiju vietu LU Juridiskās fakultātes bakalaura studiju programmas “Tiesību zinātne” vai profesionālā bakalaura studiju programmas “Pirmstiesas izmeklēšana” 1.kursā. Visi sekmīgie LU Jauno juristu universitātes absolventi saņems diplomu, bet trīs augstāko rezultātu ieguvēji garantē sev valsts budžeta finansētu studiju vietu, savukārt dalībnieki, kuri noslēguma pārbaudījuma vērtējumā būs ieguvuši vismaz 70%, iegūs 50 papildu punktus uzņemšanā Juridiskajā fakultātē. 

LU jauno juristu universitātē gūtās zināšanas un prasmes Andrim noder arī padziļinātā kursa “Sociālās zinātnes II” tiesību bloka ietvaros. 

Andris Mūrnieks dalās līdzšinējos iespaidos: “Piedalos LU JJU, jo man piemīt lielas ambīcijas kļūt par zvērinātu advokātu vai notāru, kā arī izskatu iespēju kļūt par otrās vai trešās instances tiesnesi. JJU var uzdot jautājumus gan jau esošajiem LU profesoriem, gan arī citiem profesionāļiem, kas strādā tiesību nozarē dažādās jomās. Tāpat var iegūt papildus informāciju, kas var noderēt ne tikai skolā, piemēram, gatavojoties eksāmenam padziļinātajā kursā “Sociālās zinātnes II”, gan arī tālāk dzīvē.” 

Informāciju sagatavoja: Krista Kristiāna Kristapsone

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.11.2023 10:46
atpakaļ