Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Angļu valodas publiskās runas konference

10.03.2023 11:57

Š. g. 6. martā norisinājās Babītes vidusskolas 12.b klases organizētā publiskās runas konference angļu valodā ar nosaukumu “Strength Lies in Differences not in Similarities” Šī konference tika organizēta kā otrais padziļinātā angļu valodas kursa eksāmena piekļuves nosacījums.

Dalībnieku mērķis bija 5-7 minūšu runā  pārliecinoši  prezentēt  par izvēlēto  tēmu iegūtās informācijas analīzi, pierādījumus un secinājumus plānveidīgā un auditorijai saprotamā formā, ievērojot mutvārdu izteiksmes specifiku, kā arī atbildēt uz auditorijas jautājumiem.

Izglītojamie apliecināja savas dzīves prasmes, plānojot laiku, rūpējoties par telpas sagatavošanu pasākumam, veidojot konferences programmu un uzaicinājumu 10. un 11. klasei.

Neskatoties uz  atbildīgo gatavošanos  un runas izmēģinājumu pasākumu zālē, uzstāšanās 60 cilvēku auditorijai bija  liels izaicinājums ikvienam.

Konferenci klausījās un vērtēja  Babītes vidusskolas direktore I. Rozenberga, direktores vietniece izglītības jomā M. Kučere, 12.b.klases angļu valodas pedagoģes L.Lapsa, D. Ozčifte un izglītības iestādes svešvalodu jomas vadītāja M. Oškalne.

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.03.2023 13:24
atpakaļ