Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Angļu valodas referātu prezentācija 12. klašu izglītojamajiem

03.02.2023 15:55

12.a un 12.b klašu izglītojamie apgūst angļu valodas kursu padziļināti un šogad pirmo reizi kārtos jaunā formāta eksāmenu augstākajā līmenī. Lai saņemtu piekļuvi eksāmena kārtošanai, izglītojamajam ir jāizpilda trīs piekļuves kritēriji. Viens no tiem- stenda referāts, kurā izglītojamais atspoguļo veikto  priekšizpēti par kādu sev interesējošu tēmu pēc daiļdarba izlasīšanas svešvalodā. Divās mācību stundās bija iespēja gūt ieskatu daudzveidīgās tēmās, piemēram,  “Sievietes loma sabiedrībā Viktorijas laikmetā”, “F.S. Fitzgerald dzīvesstāsta ietekme uz romāna “The Great Gatsby” sižeta līniju , “Mūzikas un tās žanru attīstība 19. gs.”, “Sociālo slāņu iedalījums un to raksturojums” u. tml.

Izglītojamie demonstrēja  prasmi strādāt ar daudzveidīgiem  informācijas avotiem,  atlasīt,  apkopot, analizēt un interpretēt informāciju, vienlaikus  pielietojot IT rīkus, lai  produktā integrētu dažādus  informācijas pasniegšanas veidus – tekstus, grafikus, tabulas, attēlus auditorijai saistošā un saprotamā veidā. 

Prezentācijas vēroja 11.klašu izglītojamie, lai gūtu priekšstatu par stenda referāta izstrādes un prezentēšanas procesu.

Pasākumā  31.janvārī un 1. februārī bija klāt Babītes vidusskolas direktore I. Rozenberga, direktores vietniece izglītības jomā M. Kučere, 12.a klases angļu valodas pedagoģe D. Ozčifte un 12.b klases angļu valodas pedagoģe L.Lapsa.

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 03.02.2023 15:55
atpakaļ