Ceturdiena, 2023. gada 28 . septembris

Vārds diena: Lana, Sergejs, Svetlana

  • -A
  • A
  • +A

Aprīlis – dabaszinātņu mēnesis

30.05.2023 15:06

Aprīlis tradicionāli Babītes vidusskolā ir dabaszinātņu mēnesis. Arī šogad notika dažādi pasākumi ar mērķi veicināt izglītojamo interesi par dabaszinātņu mācību priekšmetiem un veicināt  motivāciju papildus apgūt dabaszinātnes. 
Šogad visiem izglītojamajiem bija iespēja piedalīties konkursā “Zinātnes projektu diena”, kuras ietvaros bija atbilstoši dotajiem kritērijiem jāveic, jānofilmē un jāizskaidro kāds paša izvēlēts praktisks eksperiments. Notika arī 8. – 12. klašu komandu konkurss “Dabaszinātņu erudīts”, kurā klases komandai bija klātienē jāatbild uz dažādiem testa jautājumiem par visdažādākajām ar dabaszinātnēm saistītām tēmām, bet klases daļai, kura nepiedalījās klātienes kārtā, bija jāveic mājasdarbs par šī gada ekoskolas tēmu – klimata pārmaiņas.Mēneša noslēgumā izglītojamos, kuri ar sasniegumiem piedalījās dabaszinātņu mēneša aktivitātēs, ar eksperimentiem izglītoja un arī izklaidēja Laboratorium.lv

Dabaszinātņu mēneša video apskats aplūkojams šeit: https://fb.watch/kRE17-SD8b/

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.05.2023 15:06
atpakaļ