Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Ar Gāzēnu uzzinām par drošu dabasgāzes lietošanu

19.09.2017 15:20

Šodien, kopā ar uzņēmuma “Latvijas Gāze” tēlu Gāzēns, 2. un 4.klašu izglītojamie uzzināja par drošu dabasgāzes lietošanu.
Aprakstot dažādas situācijas no dzīves, uzņēmuma sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Kaspars Upaciers izglītojamiem stāstīja, kā rīkoties, ja sajūt gāzes smaku mājās, vai kādā sabiedriskā vietā. Kopā ar izglītojamiem, Gāzēns iestudēja nelielu etīdi, kā būtu jārīkojas gāzes noplūdes brīdī, kas jādara un kam jāzvana.
Pasākuma noslēgumā katrs saņēma uzņēmuma “Latvijas Gāze” komiksu par drošu dabasgāzes lietošanu “Kā Gāzēns draugus izglāba”. Komiksa elektroniskā versija apskatāma šajā saitē: http://www.lg.lv/uploads/filedir/File/Informativie_materiali/Gazens_Komikss_LV.pdf .

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.09.2017 15:21
atpakaļ