Sestdiena, 2020. gada 28 . novembris

Vārds diena: Olita, Rita, Vita

  • -A
  • A
  • +A

AR ON-LINE ATKLĀŠANAS PASĀKUMU STARTĒ PROGRAMMAS “SPORTO VISA KLASE” 7.SEZONA

06.11.2020 14:39

Šogad nedaudz neierastā veidā – on-line tiešraidē šodien, 6.novembrī, tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajai programmai “Sporto visa klase” 7.sezonai. 

Šīs sezonas atklāšanai sekoja līdzi arī Babītes vidusskolas 4. – 6. klašu izglītojamie, protams, savu klašu ietvaros. 

LOK prezidents un programmas “Sporto visa klase” idejas autors Žoržs Tikmers savā apsveikuma uzrunā uzsvēra, ka programma “Sporto visa klase” rosina jauniešus būt aktīviem, mērķtiecīgiem, līdzdarboties komandā un jau no mazotnes izvēlēties veselīgu un sportisku dzīvesveidu. “Jums tiek dota unikāla iespēja pilnveidot sevi, uzsvaru liekot uz to, ka sportojat visi kopā – esat izpalīdzīgi, draudzīgi un motivēti. No sirds ticu, ka jūs būsiet tie, kas Latviju veidos par vienu no modernākajām, zaļākajām un veselīgāk domājošajām valstīm visā pasaulē.”

Atklāšanas pasākums tika organizēts LOK Youtube kanāla @OlimpiadeLV tiešraidē un tās laikā noritēja dažādi pārsteigumi, kas nelika mazajiem sportot gribētājiem palikt vienaldzīgiem. Visskaļākās ovācijas katrā skolā izpelnījās grupas “Bermudu divstūris” tiešraides koncerts.

Atskatīties uz “Sporto visa klase” 7.sezonas atklāšanas pasākumu ir iespējams LOK Youtube kanālā @OlimpiadeLVhttps://www.youtube.com/watch?v=SvBch06WISU&feature=youtu.be   


Pēdējais atjaunošanas datums: 06.11.2020 14:40
atpakaļ