Svētdiena, 2024. gada 25 . februāris

Vārds diena: Diāna, Dina, Dins

Ārzemju izglītības izstāde

11.10.2018 12:23

Baltic Council for International Education aicina skolēnus, vecākus, pedagogus apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Baltijas valstīs „Starptautiskās izglītības dienas 2018”, kura sestdien, 13.oktobrī notiks Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no plks. 10:00 līdz 17:00 Ieeja izstādē bez maksas.
Izstādē piedalās vairāk nekā 80 universitāšu, skolu, koledžu un valodu centru pārstāvji no Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Somijas, Ķīnas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Bulgārijas, Krievijas, Francijas un Vācijas. Izstādes laikā konferenču zālē Sigma1 notiks lietderīgi semināri un prezentācijas.
Apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par starptautiskajiem angļu valodas eksāmeniem IELTS un Cambridge English, kurus, sākot no 2015.g. Latvijas skolēni var kārtot valsts Centralizētā angļu valodas eksāmena vietā.
Būs lieliska iespēja reģistrēties „Karjeras ceļvedim”, lai pieņemtu apzinātu lēmumu par tālākām mācībām un karjeru.
Uz tikšanos izstādē!

PKK Kristīne Lipina

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.10.2018 12:23
atpakaļ