Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Konkursa “Atklāj dabu caur objektīvu” balsošana ir sākusies!

22.04.2016 15:51

Balsošanas kārtība – balsot vari autorizējoties savā facebook profilā. Balsojumā tiek ņemts vērā, kura bilde saņem visvairāk “like” simbolus.  Balsot var tikai vienu reizi, bet par vairākām fotogrāfijām. Lai nobalsotu par savu favorītu, uzklikšķini uz fotogrāfijas.

Atgādinām, ka Babītes vidusskolas foto konkursā, kurš norisinās Dabas zinību nedēļas ietvaros, izglītojamie tika aicināti iesūtīt savas fotogrāfijas, kurā atspoguļotas norises dabā. Konkursā piedalās 5. – 12. klašu izglītojamie.

Iesūtītos darbus vērtēs žūrija un skatītāju simpātiju noteiks publikas balsojums.

Balsojums par labākajām fotogrāfijām norisināsies līdz 28.04.2016 ieskaitot.

 

 

[cg_gallery id=”5″]

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 29.04.2016 07:06
atpakaļ