Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS IZSTĀDE BALTIJĀ

06.11.2020 10:27

Amerikas Izglītības Informācijas centrs (EducationUSA Latvia) ar ASV vēstniecības Latvijā un Amerikas Valsts Departamenta atbalstu organizē bezmaksas informatīvo augstākās izglītības izstādi Baltijā – EducationUSA Baltic Virtual College Fair.

Izglītības izstāde notiks 2020.gada 9. novembrī plkst. 17:00-21:00. 

Izglītības izstādē piedalīsies 15 Amerikas universitātes, kuras piedāvā stipendijas un finansiāla atbalsta iespējas jauniešiem no mūsu reģiona. Izglītības izstādes mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar izglītības daudzveidību ASV (mazas/lielas skolas, publiskas/privātas skolas, skolas ar vīziju/misiju – reliģiozas, etniskas u.c. skolas) un parādīt izglītības pieejamību. Dalība šajā pasākumā pilnveidotu angļu valodas prasmju celšanu jauniešos, kā arī starpkultūru prasmju attīstību.

Pasākuma laikā 15 universitātes informēs par: 

  1. Studiju iespējām Amerikā angļu valodā;
  2. Pieteikšanās procesu un prasībām augstskolās;
  3. Stipendiju iespējām tieši Tev;
  4. Kultūru un sadzīvi studējot ASV.

Izglītības izstāde ir bezmaksas un notiks tiešsaistē.
Apskati mājaslapu un reģistrē savu dalību izstādē! https://educationusabaltic.wixsite.com/virtualcollegefair
Pēc reģistrācijas, visa informācija par virtuālās izstādes apmeklējumu tiks nosūtīta e-pastā.


Pēdējais atjaunošanas datums: 06.11.2020 10:27
atpakaļ