Trešdiena, 2020. gada 12 . augusts

Vārds diena: Liega, Olga, Zigita, Zita

  • -A
  • A
  • +A

Babītes vidusskola aicina darbā!

27.05.2020 12:33

Babītes vidusskola turpina paplašināties un tāpēc aicinām pievienoties kolektīvam:

  • Matemātikas skolotāju;
  • Angļu valodas skolotāju.

Darba pienākumi
Skolotāji – Īstenot izglītības programmu atbilstoši Valsts izglītības standartam, klases audzināšana, atbalstīt izglītojamo dalību olimpiādēm, projektiem, u.c. Iesaistīties un atbalstīt izglītības iestādes īstenotos projektus, kā arī piedāvāt savas aktivitātes.

Prasības kandidātiem
Izglītība atbilstoša 11.09.2018. MK Nr.569 noteikumiem; mērķtiecība, neatlaidība darbā; prasme plānot, organizēt savu darbu; teicamas saskarsmes, sadarbības spējas;  atbildība un ieinteresētība kopējā iestādes darbā; prasme jēgpilni izmantot IKT.

Darba alga
Darba samaksa atbilstoši tarifikācijai, skolotājam par 30 stundām sākot ar 1000 EUR.

Piezīmes
CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz vakances@bvsk.lv
Tālruņa numurs papildu informācijai 29117867.

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.07.2020 11:03
atpakaļ