Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

BABĪTES VIDUSSKOLA IERINDOJAS LAUREĀTU VIDŪ STARP LATVIJAS EKOSKOLĀM

02.12.2021 10:12

29. un 30. novembrī norisinājās hakatons skolēniem “Young Climathon”, ko rīko Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Vides Izglītības fondu.

Programma “Young Innovators” tiek īstenota visā Eiropā, iesaistot aptuveni desmit tūkstošus jauniešu un Babītes vidusskola bija viena no sešpadsmit Ekoskolām Latvijā, kura pieteica savu dalību.

Hakatonu “Young Climathon” divu dienu garumā pārstāvēja: Annija Gaile, Madara Krieva, Emīlija Marija Runce, Lauma Paleja un Sintija Buliga, meklējot risinājumus aktuālām vides problēmām, tostarp piesārņojumam un pārtikas atkritumiem un domāja kā pasaulei kļūt zaļākai. Divas dienas rezultējās lieliskos panākumos un ar lielu prieku varam sveikt Babītes vidusskolas komandu ar iegūto godpilno 2. vietu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.12.2021 12:25
atpakaļ