Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Babītes vidusskola pārstāvēta Strukturētā dialoga konferencē

02.03.2015 16:11

Konference

Šī gada 26. un 27. februārī Monika Centum Hotel notika Strukturētā dialoga konference, kurā jauniešiem, politikas veidotājiem un īstenotājiem, bija iespēja aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī. Šajā konferencē Babītes vidusskolu pārstāvēja 11. klases izglītojamā Dagnija Roga. Izglītojamā pilnveidoja savas zināšanas jaunatnes politikas un līdzdalības jomā, attīstīja komunikācijas prasmes, tikās ar lēmumu pieņēmējiem, Saeimas deputātiem, ministriju un dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un jauniešiem no visas Latvijas, kā arī popularizēja Babītes vidusskolu un Babītes novadu.
Pirmajā dienā Dagnija kopā ar savu darba grupu strādāja pie rekomendāciju izstrādes, kuras marta beigās tiks nodotas Eiropas Savienībai ar Latviešu Jaunatnes padomes palīdzību, kura bija šīs konferences organizētāja. Otrajā dienā rekomendācijas tika pārskatītas ar visiem konferences dalībniekiem un nepieciešamības gadījumā, tās tika pilnveidotas.
Abas dienas sanāksmēs visus uzrunāja Latvijas Jaunatnes padomes starptautiskās programmas direktors Vilis Brūveris. Sanāksmēs dalībniekus uzrunāja arī pārstāvji no Izglītības un Zinātnes ministrijas, Baltijas reģionālā fonda, NEXT, Zemgales NVO centra, Dienvidlatgales NVO atbalsta centra un Valmieras novadu fonda, 27.februārī konferences dalībniekus uzrunāja asoc.prof. Anda Laķe ar prezentāciju par jauniešu līdzdalību Latvijā.
Dagnija Roga ir pateicīga Latvijas Jaunatnes padomei par lielisko iespēju piedalīties Strukturētā dialoga konferencē, kā arī visiem sponsoriem, kuri šo projektu atbalstīja. Izglītojamā saka, ka „tā bija lieliska iespēja tikt sadzirdētai nacionālā līmenī, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kuri pārstāv dažādas nozares un lieliska iespēja pilnveidot savas politiskās un komunikācijas zināšanas”.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.03.2015 00:03
atpakaļ