Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskola saņem Zaļā karoga apbalvojumu

01.10.2019 10:20

16. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika ikgadējā Ekoskolu apbalvošana, kurā par vērtīgiem darbiem vides aizsardzības un ilgtspējas labā tika sveiktas 178 skolas no visas Latvijas. Pasākuma laikā tika atklāta arī īpaša jauniešu vides aktīvismam veltīta kampaņa.

Apbalvošanas pasākuma svinīgajā daļā Ekoskolu vadītājus, pedagogus un jauniešus uzrunāja pārstāvji no Vides izglītības fonda, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Bibliotekāru biedrības. Īpašus sveicienus bija sagatavojuši arī Ekoskolu nacionālās žūrijas pārstāvji no Valsts izglītības satura centra un ZAAO.

Priecājamies un lepojamies – Babītes vidusskolas Ekoskolas pārstāvji saņēma prestižo starptautiskā Zaļā karoga apbalvojumu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 01.10.2019 10:20
atpakaļ