Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolā tiek uzsākta bulinga novēršanas programma “KiVa”

28.09.2023 16:58

Babītes vidusskola ir viena no pilotskolām, kura piedalās Starptautiskā izglītojamo veselības paradumu pētījumā, kas tiek īstenots 45 valstīs. Aptaujas rezultāti liecina, ka Latvija ieņem otro vietu bulinga izplatības rādītājos izglītības iestādēs.

Lai rastu sistēmisku risinājumu, šogad 60 Latvijas izglītības iestādēs pirmo reizi darbu uzsāk starptautiska bulinga novēršanas programma “KiVa”, kas izstrādāta Turku Universitātē Somijā un efektīvi darbojas jau 20 valstīs. Programmas mērķis ir mazināt vardarbību izglītības iestādēs, novērst jaunu gadījumu rašanos un mazināt bulinga radīto negatīvo ietekmi uz sabiedrības veselību.

12. septembrī Babītes vidusskolā notika izglītības iestādes personāla apmācības programmas “KiVa” pārstāves Lāsmas Pīlāgas vadībā. Pedagogi tika iepazīstināti ar “KiVa” programmas instrumentiem bulinga izplatības mazināšanai izglītības iestāžu vidē.

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 28.09.2023 16:59
atpakaļ