Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Babītes vidusskola turpina dalību projekta “Sporto visa klase” 3. sezonā

02.11.2016 14:37

Šogad mūsu mācību iestādi projektā pārstāvēs 3.b klase un klases audzinātāja Dace Pīķe un 3.d klase ar klases audzinātāju Agniju Dancīti, kā arī sporta skolotāji Agnese Caica, Andra Mančasa un Kristers Vitjažkovs. Savu dalību projektā turpinās arī 4.e klase!

Projekta trešajā sezonā iesaistīsies jaunas 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Līdz ar to piecas reizes nedēļā jeb katru mācību dienu sportos jau vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.

Projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas oficiālā atklāšana notiks trešdien, 2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” (Rīgas iela 91, Valmiera), plkst.13:00.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies visi 3.klašu grupu dalībnieki jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu, kā arī 4.klašu grupu finālsacensību dalībnieki un sešas 5.klases, kuras projektā piedalās jau trešo gadu.

Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu iesaistīto klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6.klašu grupai.

Projekts paredz katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu 3 fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, saskaņā ar LSPA izstrādātu metodisko materiālu.

Projekts “Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

  • vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.

Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.11.2016 14:56
atpakaļ