Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Babītes vidusskola uzsāk MOT programmu “Stipra jaunatne 12-16”

04.06.2021 11:57

Drosme dzīvot. Drosme rūpēties. Drosme pateikt – Nē. 

Tās ir galvenās vērtības pusaudžu motivācijas programmā MOT, kuras pirmssākumi  meklējami Norvēģijā, kur šo kustību aizsāka olimpisko medaļu ieguvēji.  MOT programma palīdz: 

samazināt vardarbību jauniešu vidū, 

pakļaušanos dažādām atkarībām 

samazināt to jauniešu skaitu, kas ir un jūtas vientuļi.

Ar 2021./2022. mācību gadu arī Babītes vidusskolā tiks īstenota MOT programma “Stipra jaunatne 12-16”, kuras ietvaros ar 7.klašu skolēniem 3 gadu garumā strādās MOT treneri. Kas tie tādi būs? Mūsu pašu dedzīgie, jauneklīgie, drosmīgie un sirsnīgie no Babītes vidusskolas – Mārtiņš Straume, Laura Patmalniece un Dagnija Roga, kuri šī gada 16. un 17. augustā piedalīsies intensīvās treneru un koordinatoru apmācībās, lai līdz ar jauno mācību gadu sāktu strādāt ar jauniešiem. 

Latvijā MOT ir jau 6 gadus un tiek piedāvātas 5 dažādas motivācijas programmas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.  MOT programmas ietvaros jauniešiem netiek sniegtas vienkāršas teorētiskas nodarbības par drosmi un vērtībām. Nodarbību laikā notiks dažādas aktivitātes, kas palīdzēs jauniešiem noteikt savas prioritātes, paskatīties apkārt un nodrošināt pašiem sev drošu un patīkamu vidi. 

Sīkāk par MOT – https://mot.lv/

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.06.2021 12:03
atpakaļ