Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Babītes vidusskolai GRAND PRIX konkursā “Mārupes Haizivs”

02.01.2024 11:01

12. decembra pēcpusdienā vairāki desmiti Mārupes jauniešu pulcējās jauniešu centrā “Hēlijs”, lai kopīgi aizvadītu Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkursa “Mārupes Haizivis” fināla prezentācijas.

7. līdz 9. klašu grupas finālistu sastāvā bija Babītes vidusskolas audzēknis Krišjānis Orbidāns (“DigiWee”), kurš arī šaņēma 100 eiro naudas balvu par ideju “DigiWee” – izstrādāts čips, kuru varētu ievietot katrā naudas makā, tādējādi nodrošinot iespēju rūpīgi sekot līdzi naudas tēriņiem.

Vidusskolas grupā fināla prezentācijas demonstrēja divas babītes vidusskolas komandas – Marks Vidruskis, Kerija Liāna Boka (“Alternatiff coffee”), Viktors Holbergs, Krišs Riekstiņš, Leonardo Abdelmasī (aplikācija lasītprasmes veicināšanai “Read+”), 

Par konkursa uzvarētājiem tika atzīta ideja “Alternatiff coffee” – kafijas maisiņi, kuri varētu tikt izmantoti līdzīgi kā tēja, atrisinot problēmas “kur likt kafijas biezumus?”. Papildus tam komanda bija veikusi lielu izpēti – sadarbojusies ar uzņēmumiem, kuri ražo kafiju, kā arī padomājuši par kafijas maisiņu otrreizēju pārstrādi, tādējādi veicinot zaļo kursu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.01.2024 11:01
atpakaļ