Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

BABĪTES VIDUSSKOLAS DEBIJA LVS/ MAXIMA JAUNATNES KAUSĀ

10.02.2022 11:02

Šogad 2. februārī Valmierā norisinājās LVS/Maximas jaunatnes kauss (U14,U16) vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās Babītes vidusskolas jaunā vieglatlēte ANNIJA OLEKŠA no 5.b klases un savus spēkus pārbaudīja starp pieredzējušiem sportistiem – četrcīņā.

Liels prieks par Annijas skrējienu 600m rez. 2:08 , kas kopvērtējumā deva iespēju pakāpties pa dažām vietām augstāk. Mazāk veiksmīgs starts bija 60m rez. 10,23sek. Tehnisku iemeslu dēļ sestā skrējiena dalībnieces savu skrējienu veica tikai ar ceturto reizi, kas ļoti ietekmēja rezultātu. Veiksmīgi startējām arī lodē un pietrūka tikai dažu cm, lai šķērsotu 6m atzīmi. Lodi noslēdzām ar rez. 5,98m. Pirmais starts arī tāllēkšanas bedrē ar rez. 3,26 cm. Annija tehniski ļoti pareizi izpildīja lēcienus tāllēkšanas sektorā, neskatoties uz to, ka ikdienā treniņa procesā nelecam smiltīs. Starp kuplo dalībnieku skaitu Annija ierindojās 41.vietā (148punkti).

PALDIES Annijas vecākiem par atbalstu un uzticēšanos!

Veiksmīgus startus un jaunus personīgos rezultātus nākamajās sacensībās, vēl trenere Kristīne LIPINA!

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.02.2022 11:02
atpakaļ