Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas izglītojamie iegūst 1. vietu ” Novadu spēlēs”!

14.04.2016 14:42

Stefānija Dubra: ” LU Sociālo zinātņu fakultātē norisinājās konkurss “Novadu spēles”, kurā piedalījās arī mūsu skolas 12. klases komanda .
Konkursa gaitā tika vērtētas mūsu zināšanas par sava novada attīstību, arī par Latviju kopumā, diskutējām par sociālajām inovācijām novados, varējām un salīdzinājām savu novadu ar citiem.
Lai varētu piedalīties konkursa otrajā kārtā, bija jāiesūta mājasdarbs – pētījums “Sociālās inovācijas Manā novadā”. Žūrija mūsu veikumu vērtēja ļoti augstu – ieguvām gandrīz maksimālo punktu skaitu. Bez pētījuma izstrādes bija jāsagatavo arī novada vizītkarte, logo un sauklis. Kā novada vizītkarti, sagatavojām ziņu reportāžu par Babītes novadu, kas visiem ļoti patika. Šogad mūsu sauklis bija novada devīze “ Babītes novads kā vienota ģimene draudzīgā vidē”. Interesants bija uzdevums, kura mērķis bija noskaidrot jauniešu komunikācijas spējas un prasmi sadarboties ar svešiem cilvēkiem. Katrai komandai bija jāizlozē cita novada pārstāvētā komanda un kopīgi jāizstrādā darbības plāns kādai sociālajai inovācijai. Piemēram, mūsu komanda sadarbojās ar Stopiņu novada jauniešiem, kopīgi plānojot veloceliņu izveidi starp četriem novadiem.
Visi konkursa uzdevumi bija interesanti sastādīti, bijām arī kārtīgi gatavojušies, kas atspoguļojās arī mūsu rezultātā, jo ieguvām 1. vietu. Paldies sakam skolotājai Diānai Eglītei par iespēju piedalīties konkursā un sagatavošanu tam.”

Vairāk informācijas par pasākumu: http://www.szf.lu.lv/dzive-lu-szf/aktualitates/ak/t/39658/ .

csm_IMG_5884_3e55d1e77c

Foto: no vietnes szf.lu.lv

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.04.2016 14:42
atpakaļ