Pirmdiena, 2024. gada 26 . februāris

Vārds diena: Aurēlija, Evelīna, Mētra

Babītes vidusskolas izglītojamo sasniegumi florbolā!

27.05.2016 15:57
Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, 26. maijā norisinājās Latvijas florbola savienības (LFS) organizētais labāko florbolistu, treneru, tiesnešu un atbalstītāju pasākums, kurā Babītes vidusskolas izglītojamie Olivers Vasiļevskis, Emīls Berķis un Edvards Vimba saņēma apbalvojumus.
Olivers Vasiļevskis ieguva Latvijas Florbola savienības induviduālo balvu nominācijā “Labākais vārtsargs”, U16 komandā Emīls Berķis saņēma apbalvojumu “Rezultatīvākais spēlētājs”, Edvards Vimba tika godināts kā rezultatīvākais spēlētājs U14 vecuma grupā 2. divīzijā.
Vairāk par jauniešu florbola komandām var uzzināt šeit:http://babitefloorball.lv/
Informāciju sagatavoja: Kristaps Muižnieks, foto: Inga Vimba.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Attēlā no kreisās: Emīls Berķis, Edvards Vimba, Olivers Vasiļevskis.

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.05.2016 15:59
atpakaļ