Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas literatūras un kultūras entuziastu pulciņa došanās un filmu “Upurga”

09.11.2022 10:49

2022. gada 1. novembrī literatūras un kultūras entuziastu pulciņa dalībnieces kopā ar pedagoģi Ilzi Ašmani devās uz Babītes Kultūrizglītības centra filiāli Salas pagasta “Vietvalžos”, lai kopā noskatītos režisora Uģa Oltes mitoloģisko trilleri savvaļā “Upurga”.

12.b klases izglītojamā Lauma Paleja atzīst, ka vārds “Upurga” pirms filmas noskatīšanās neraisīja nekādas emocijas vai asociācijas, to pašu nevarētu teikt pēc. Skaistās dabas ainavas, absurdie notikumi un mistika dziļi turēja savās važās līdz pat pēdējai minūtei. Šī filma izraisīja vēlmi paplašināt savus horizontus arī latviešu kino industrijā”.

Šajā rudenī piedzīvojam Latvijas filmu Rudens maratonu, tāpēc plānojam maratonu turpināt un gūt jaunus iespaidus, noskatoties vēl kādu no piedāvātajām filmām. Iesakām ikvienam!

Literatūras un kultūras entuziasti

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.11.2022 10:49
atpakaļ