Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Babītes vidusskolas pedagogi piedalās “Metodisko ideju biržā 2023”

21.03.2023 16:24

Š.g. 15. martā Babītes vidusskolas pedagoģes – Krista Kristiāna Kristapsone un Dace Lapiņa – viesojās Salaspils 1. vidusskolā, lai piedalītos “Metodisko ideju biržā 2023”. Tās ietvaros Salaspils, Mārupes, Ķekavas un Olaines novadu pedagogi dalījās ar savām metodiskajām idejām un izstrādātajiem materiāliem.

Metodisko ideju birža tiek organizēta, lai akcentētu lietpratības pieeju mācību procesā, izmantojot pašgatavotus mācību materiālus un popularizējot izmantotās metodes, paņēmienus un pieejas. Šī gadā biržā tika prezentētas 46 idejas.

Babītes vidusskolas vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone prezentēja materiālu “Mācīšanās ēdienkarte”, kas paredzēts izmantošanai vidusskolas kursā “Vēsture un sociālās zinātnes I” ar mērķi diferencēt mācību saturu.

Savukārt Babītes vidusskolas speciālais pedagogs Dace Lapiņa prezentēja materiālu “Vārdšķiru varavīksne. Atpazīsti, izmanto, pielāgo!”, kas paredzēts izmantošanai valodu mācību jomā 1.-4. klasei.

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.03.2023 16:24
atpakaļ