Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Babītes vidusskolas sasniegumi reģionālajā ZPD konferencē

27.03.2023 15:39

· Annija Gaile (12.b) ieguva III pakāpi fizikas un astronomijas nozarē ar darbu “Matemātikas metožu izmantošana fizikas uzdevumu risināšanā”. Darba vadītājs Ints Eidiņš.

· Elizabete Marta Kaļķe (12.b) ieguva III pakāpi bioloģijas nozarē ar darbu  “40% etanola šķīduma un alvejas (Aloe Vera) maisījuma ietekme uz ādas mikrofloras baktērijām”. Darba vadītāja Silva Romane.

· Vanesa Krasta (12.b) ieguva II pakāpi sociālās un ekonomiskās ģeogrāfijas nozarē ar darbu “Administratīvi teritoriālās reformas ietekme uz Babītes novada teritorijas iedzīvotājiem”. Darba vadītāja Inese Gavare. Vanesa Krasta izvirzīta dalībai ZPD konferences Valsts posmā.

· Madara Krieva (12.b) ieguva II pakāpi ķīmijas nozarē ar darbu “Kofeīna masas koncentrācija dažādās melnajās tējās”. Darba vadītāja LĪga Ābele. Madara Krieva izvirzīta dalībai ZPD konferences Valsts posmā.

· Alise Āboliņa (12.b) ieguva III pakāpi izglītības zinātņu nozarē ar darbu “Paplašinātās realitātes pieejamība izglītībā”. Darba vadītājs Kristaps Muižnieks.

Sveicam un lepojamies!

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.03.2023 15:39
atpakaļ