Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Babītes vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “Krūze un Jūra” iekļūst konkursa “Biznesa skices” finālā

22.02.2021 11:20

Laika posmā no 11. februāra līdz 4.martam norisinās konkursa “Biznesa skices” fināls, kuru vada Projektu Banka sadarbībā ar Swedbank Latvia, kurā skolēnu mācību uzņēmums “Krūze un Jūra” turpina attīstīt savu biznesa ideju, kā arī piesaistīt jaunus cilvēkus, kuri turpmāk varētu kļūt par viņu investoriem.

No visiem 83 projektā pieteiktajiem skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU), tieši  “Krūze un Jūra” meitenes ar savu biznesa ideju ir iekļuvušas konkursa “Biznesa skices” finālā kā viena no 10 Latvijā veiksmīgākajām un ilgtspējīgākajām skolēnu komandām.

Uzņēmums “Krūze un Jūras” darbību uzsāka 2019. gada oktobrī, kad trīs Babītes vidusskolas izglītojamās – Līva Tērauda, Lelde Poklikajeva, Linda Skudra – nolēma apvienot savus spēkus un veidot kopīgu uzņēmumu, kurā tiek apgleznotas porcelāna krūzes ar dažādām jūras ainavām. Meiteņu atbalsts un padomdevējs ir konsultējošais pedagogs Diāna Eglīte.

Uzņēmuma pamatdoma joprojām nav mainījusies – vēlme sagādāt ikvienam iespēju turēt rokās produktu, kas katru dienu spēj dāvāt emocijas. Produkta nezūdošās vērtības noteikti raksturo materiālu kvalitāte, roku darbs un unikalitāte. Katra krūze sevī ietver personalizētu sajūtu, ar kuras palīdzību klients var rast sev emocionālu piesaisti.

Pandēmijas ietekme un ierobežojumi nav apstādinājuši šīs jaunās uzņēmējas, tieši otrādi – virzījuši un iedvesmojuši. Meitenes ne tikai turpina radīt ikdienā pielietojamu mākslu, bet arī piedalās dažādos projektos, lai attīstītu un ņēmējdarbības prasmes. Viens no šādiem konkursiem ir “Biznesa skices”.

Finālā norisinās cīņa par balsu skaitu, kuru iegūst ar pogas “Balsot” palīdzību un sabiedrības investētu finansējumu. Dalība projektā dod ne tikai iespēju iegūt pieredzi, virzīt produktu tālāk tirgū un paplašināt ražošanu, bet arī uzņēmumam sasniegt jaunas un vēl neatklātas virsotnes.

Plašāk par šo projektu šeit: https://projektubanka.lv/projects/kruze-un-jura

Pēdējais atjaunošanas datums: 22.02.2021 11:20
atpakaļ