Trešdiena, 2022. gada 05 . oktobris

Vārds diena: Francis, Modra

  • -A
  • A
  • +A

Babītes vidusskolas pedagogu saraksts

Mācību priekšmets/-i, kabinets un audzināmā klase tiek rādīta tikai gadījumos, kad ir izveidots aktuālais stundu saraksts.

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst. 02:46:35
Pedagoga uzvārds, vārds Priekšmets/-i Audzināmā klase Kabinets/-i
Ābele Līga Audzināšana, Ķīmija I, Ķīmija II, Bioloģija, Ķīmija, Projektu darbs 7.ma 318.kab.
Amola Janīna Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.a 321A.kab.
Andersone Kristiāna
Aploka Marita
Ašmane Ilze Audzināšana, Latviešu valoda I, Latviešu valoda, Literatūra I, Literatūra, Interešu izglītība 7.a 327.kab.
Ausekle Dagne Audzināšana, Latviešu valoda, Literatūra 4.e 324.kab.
Baleviča Ligita Matemātika, Matemātika I, Matemātika II, Psiholoģija 222.kab.
Balode Katrīna Audzināšana, Angļu valoda, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.b 305A.kab., 326A.kab.
Bauble Ieva Audzināšana, Matemātika, Datorika 4.a 406A.kab., 329A.kab.
Bērstele Inese
Bērziņa Laila
Bērziņa Dita Mūzika 203A.kab.
Birzniece Andra Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 1.d 208A.kab., 226A.kab.
Bramane Anna
Breča Līga Audzināšana, Latviešu valoda, Literatūra 6.e 421A.kab.
Broka Daiga
Bude Iveta Audzināšana, Dizains un tehnoloģijas, Interešu izglītība 8.b 9.kab.
Buša Olga
Cīrule Ilze
Dubra Ināra Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.a 324A.kab., 226A.kab.
Dzenava Kristīne
Eglīte Solvita Interešu izglītība
Eglīte Diāna Audzināšana, Latviešu valoda, Literatūra, Sociālās zinības, Sociālās zinības II, Uzņēmējdarbības pamati, Projektu darbs, Interešu izglītība 8.ma 314.kab.
Eidiņš Ints Matemātika, Fizika I, Fizika II 217.kab.
Ence Ruta
Gailītis Gatis Interešu izglītība
Garjāns Valters Latvijas un pasaules vēsture 109.kab.
Gavare Inese Ģeogrāfija, Ģeogrāfija I, Ģeogrāfija II 316.kab.
Gobzeme Daiga Teātra māksla , Interešu izglītība Multifunkcionālā zāle
Golubeva Sinta Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Literatūra, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.f 320A.kab.
Grīvāne Ligita
Hofmane-Kalniņa Annemarija
Holberga Anna Angļu valoda, Pagarinātā grupa 230.kab., 205A.kab.
Ivanova Jolanta Sports un veselība
Jakubovska Dina Audzināšana, Matemātika 5.b 409A.kab.
Jermaks Ilmārs Fizika 314.kab., 222.kab.
Jonikāne Lidija Latviešu valoda, Literatūra 107.kab.
Jonušaite Zina Audzināšana, Dabaszinības, Interešu izglītība 5.d 403A.kab.
Jukša Kristīne Audzināšana, Latviešu valoda, Literatūra 5.c 420A.kab.
Kārkliņa Laura Audzināšana, Ķīmija I, Bioloģija, Ķīmija, Ģeogrāfija, Bioloģija I 10.b 215.kab.
Katinska Kristīne Audzināšana, Kultūras pamati, Dizains un tehnoloģijas, Dizains un tehnoloģijas I, Dizains un tehnoloģijas II, Inženierzinības, Interešu izglītība 8.a 220A.kab., 329A.kab.
Krapāne Inta
Kristapsone Krista Audzināšana, Vēsture un sociālas zinātnes I, Latvijas un pasaules vēsture, Sociālās zinības II 10.a 213.kab.
Krūma Inita Angļu valoda 231.kab.
Kučere Monta
Kupča Evija Audzināšana, Matemātika, Interešu izglītība 7.b 221.kab.
Lāma Zane Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.d 424A.kab., 205A.kab., 226A.kab.
Lapiņa Dace Latviešu valoda 406A.kab.
Lapsa Līga Angļu valoda 233.kab.
Latkovska Sevda
Lempa Santa Audzināšana, Latviešu valoda I, Latviešu valoda, Literatūra I, Literatūra, Interešu izglītība 6.c 329.kab.
Levāne Maija Audzināšana, Vācu valoda 5.a 310.kab.
Līce-Līcīte Linda Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.e 326A.kab.
Liepiņa Līga Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Sociālās zinības un vēsture, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.c 323A.kab., 329A.kab.
Lipina Kristīne Audzināšana, Krievu valoda 6.b 401.kab.
Maļinovska Arnija Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.d 308A.kab.
Mandelberga Santa Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.c 426A.kab.
Martinsone Ingrīda Audzināšana, Sociālās zinības, Mūzika, Pagarinātā grupa, Interešu izglītība 1.g 209A.kab., 226A.kab.
Matvejeva Anastasija
Meijere Kristīne Audzināšana, Sociālās zinības un vēsture, Latvijas un pasaules vēsture 5.e 332.kab.
Mežgaile Iveta Matemātika, Matemātika I 224.kab.
Millere Anita Peldēšana, Interešu izglītība
Možajeva Zanda Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 1.a 206A.kab.
Muižnieks Kristaps Audzināšana, Datorika, Programmēšana I, Programmēšana II, Interešu izglītība 9.ma 205.kab.
Nikolajeva Anna
Oškalne Madara Audzināšana, Angļu valoda 9.a 325.kab.
Osmane Inguna Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Mūzika, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.b 309A.kab.
Ozčifte Diāna Angļu valoda 232.kab.
Pārstrauta Guntra Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Literatūra, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 3.f 405A.kab.
Pīķe Dace Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 1.b 221A.kab., 205A.kab.
Pintele Rūta Interešu izglītība
Plostniece Linda Ritmika, Interešu izglītība , "Klubiņš Iela"
Pūce Līga Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Literatūra, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 2.e 306A.kab., 308A.kab.
Rēdmane Salome
Remesa Anita Latviešu valoda, Literatūra 107.kab.
Rīna Inese Audzināšana, Datorika, Interešu izglītība 6.a 408A.kab., 329A.kab.
Rinkevica Nora Audzināšana, Matemātika, Matemātika I, Fizika 11.a 229.kab.
Roga Dagnija Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa, Interešu izglītība 1.e 224A.kab., 205A.kab., 226A.kab.
Romane Silva Audzināšana, Bioloģija, Bioloģija I, Bioloģija II 7.c 227.kab.
Rozenberga Ilze
Ruģele Ilze Audzināšana, Matemātika, Latviešu valoda, Sociālās zinības, Dabaszinības, Dizains un tehnoloģijas, Pagarinātā grupa 1.c 223A.kab., 205A.kab.
Rutule Līga Audzināšana 9.c 309.kab.
Saldons Viktors Franču valoda, Interešu izglītība 329A.kab.
Šenfelde-Inana Linda
Sestule Sandra Audzināšana, Mūzika, Interešu izglītība 12.a, 12.b 307.kab.
Sīpola Daiga
Sizova Inna Audzināšana, Vācu valoda 4.b 320.kab., 330.kab., 310.kab.
Skvorcova Elīna Audzināšana, Krievu valoda 4.d 308.kab.
Smilga Ilze Vizuālā māksla 111.kab.
Stašulāne Ilga
Šteinberga Jonita Audzināšana, Dizains un tehnoloģijas, Dizains un tehnoloģijas I 10.c 113.kab., 220A.kab.
Straume Ildze Interešu izglītība
Straume Mārtiņš Sports un veselība
Strazdiņa Vivita Pagarinātā grupa 205A.kab., 226A.kab.
Švītiņa Anita Krievu valoda 309.kab.
Tene Kristīne Audzināšana, Angļu valoda 9.b 333.kab.
Usovs Leonids Peldēšana
Vaiveris Ralfs Sociālās zinības un vēsture 330.kab.
Valdmane Ilze Peldēšana, Sports un veselība
Vasiļonoka Ligita
Vauļina Laila
Vectirāne Inga Audzināšana, Vizuālā māksla, Interešu izglītība 1.f 303A.kab., 205A.kab.
Veidele Santa Audzināšana, Matemātika, Matemātika I 6.d 322.kab.
Vīņauds Mārtiņš Audzināšana, Sports un veselība 8.c , 109.kab.
Vitjažkovs Kristers Audzināšana, Sports un veselība 11.b, 11.c , 109.kab., Lielā sporta zāle
Zastavnaja Jolanta Audzināšana, Angļu valoda 4.c 423A.kab.
Zēvalds Gvido Datorika 406A.kab., 220A.kab.

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.06.2021 23:49
atpakaļ