Otrdiena, 2020. gada 31 . marts

Vārds diena: Atvars, Gvido

  • -A
  • A
  • +A

Babītes vidusskolas pedagogu saraksts

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst.16:28:54
Skolotāja uzvārds, vārds Pasniedzamie priekšmeti Audzināmā klase Kabinets
Ābele Līga Audzināšana, Bioloģija, Ķīmija 10.c
Amola Janīna Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 2.a
Ašmane Ilze Literatūra, Latviešu valoda
Baleviča Ligita Matemātika, Psiholoģija
Bauble Ieva Datorika, Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 1.a
Bērziņa Dita Mūzika
Bļujus Kristīne Literatūra, Latviešu valoda, Audzināšana 5.a
Bude Iveta Mājturība un tehnoloģijas, Audzināšana 5.b
Caica Agnese Sports, Audzināšana 9.ma
Čaunāne Inga Peldēšana
Dancīte Agnija Matemātika, Audzināšana 6.d
Dubra Ināra Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Kristīgā mācība, Audzināšana, Pagarinātā grupa 3.a
Eglīte Diāna Sociālās zinības, Literatūra, Latviešu valoda, Audzināšana, Ekonomika, Komerczinības 12.a
Eidiņš Ints Fizika, Matemātika
Galvanovska Dagne Literatūra, Latviešu valoda, Audzināšana 4.a
Gavare Inese Dabaszinības, Audzināšana, Ģeogrāfija 9.a
González Daniel Spāņu valoda
Grāmatniece Inese Audzināšana, Krievu valoda 10.b
Graudupe Antra Matemātika, Audzināšana 8.b
Grīnvalde Diāna Latvijas un pasaules vēsture, Latvijas vēsture, Pasaules vēsture
Jakubovska Dina Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 2.b
Jermaks Ilmārs Informātika
Jonikāne Lidija Literatūra, Latviešu valoda
Jonušaite Zina Dabaszinības, Audzināšana 5.e
Jukša Kristīne Literatūra, Latviešu valoda, Audzināšana 5.c
Kampenusa Valda Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana 2.e
Katinska Kristīne Kulturoloģija
Kotāne-Mennika Linda Audzināšana, Vizuālā māksla 7.a
Krūma Inita Angļu valoda
Kučere Monta Angļu valoda, Franču valoda
Kupča Evija Matemātika, Audzināšana 4.d
Latkovska Sevda Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 1.d
Lempa Santa Literatūra, Latviešu valoda
Liepiņa Līga Angļu valoda, Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 2.c
Lipina Kristīne Audzināšana, Krievu valoda 6.a
Maļinovska Arnija Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 2.d
Mandelberga Santa Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 3.c
Martinsone Ingrīda Mūzika, Audzināšana 4.c
Mežgaile Iveta Matemātika, Audzināšana 8.ma
Mikīte Marta Matemātika, Audzināšana 5.d
Možajeva Zanda Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 1.e
Muižnieks Kristaps Datorika, Programmēšana, Informātika
Oškalne Madara Angļu valoda, Literatūra, Latviešu valoda, Audzināšana 6.c
Osmane Inguna Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Mūzika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 3.b
Pekša Diāna Angļu valoda, Vācu valoda, Audzināšana, Biznesa angļu valoda 10.a
Petrovs Aleksejs Sports
Pīķe Dace Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 3.d
Plostniece Linda Ritmika
Pūce Līga Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 1.b
Remesa Anita Literatūra, Latviešu valoda
Rīna Inese Datorika, Audzināšana, Informātika 8.mb
Romane Silva Audzināšana, Bioloģija 7.ma
Ruģele Ilze Sociālās zinības, Latviešu valoda, Matemātika, Dabaszinības, Mājturība un tehnoloģijas, Ētika, Audzināšana, Pagarinātā grupa 1.c
Sestule Sandra Mūzika, Audzināšana 11.a
Sīpola Daiga Matemātika
Sizova Inna Vācu valoda
Skutele Aija Angļu valoda, Audzināšana 6.b
Sorokina Ingēra Sociālās zinības, Latvijas vēsture, Pasaules vēsture
Spilnere Elīza Datorika, Informātika
Stašulāne Ilga Matemātika
Šteinberga Jonita Mājturība un tehnoloģijas, Audzināšana 7.b
Švītiņa Anita Audzināšana, Krievu valoda 7.c
Valdmane Ilze Sports, Peldēšana
Vauļina Laila Angļu valoda, Audzināšana 4.b
Vectirāne Inga Vizuālā māksla
Virbule Ruta Angļu valoda, Audzināšana, Biznesa angļu valoda 9.b
Vitjažkovs Kristers Sports, Audzināšana 8.a
Vlasova Ramona Angļu valoda
Zastavnaja Jolanta Angļu valoda

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.07.2019 18:21
atpakaļ