Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Babītes vidusskolas SMU piedalās tirdziņā “CITS BAZĀRS”

20.12.2023 15:18

2.decembrī tirdzniecības centrā “Domina” notika Junior Achievement Latvia rīkotais tirdziņš “CITS BAZĀRS”, kurā piedalījās 270 Skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas. Arī Babītes vidusskolas 4 mācību uzņēmumi ieguva tiesības piedalīties šajā tirdziņā.

🤩 Elīnas Čirkunas, Sindijas Bondares un Patrīcijas Kupčas izveidotais SMU “CALME” piedāvā ar rokām darinātas vannas bumbas ar personalizētu citātu. Kopā tirdziņā tika pārdotas 30 vannas bumbas un saņemti daudzi ieteikumi to uzlabošanai un pilnveidošanai. “CITS BAZĀRS” piesaistīja daudz klientu, kuri arī turpmāk iegādāsies mūsu produkciju. Tajā iemācījāmies prasmi pārdot un “pārkāpt pāri savām robežām”, kā arī ieskatu biznesa darbības principos.

🤩Diānas Saušas, Helēnas Jānītes un Nikolas Skrastiņas izveidotais SMU “Medutiņš” piedāvā medu ar liofilizētām jeb aukstumā kaltētām ogām un augļiem. Tirdziņā tika pārdotas 50 burciņas, kā arī uzklausīta žūrija un pircēju viedokļi par iespējamiem uzlabojumiem un pozitīvajām uzņēmuma īpašībām. Tirdziņa laikā ieguvām jaunas zināšanas par tirgošanās taktikām, klientu vēlmēm, mārketinga iespējām, kā arī jaunas idejas turpmākai uzņēmuma attīstībai.

Lepojamies, ka bijām viens no 5 uzņēmumiem, kas tika nominēts kategorijā “Lielākais biznesa potenciāls”.

🤩 Kerijas Liānas Bokas un Marka Vidruska izveidotais SMU “Alternatiff coffee” piedāvā 3 dažāda veida ērti lietojamus kafijas maisiņus. Tirdziņā gūtā pieredze ir bijusi ļoti noderīga SMU turpmākajai attīstībai, saņemta arī atgriezeniskā saite no pircējiem, veiksmīgi izmēģinātas pārdošanas prasmes. Izpratām, kā sagatavoties pārdošanas procesam un plānot tālāko attīstību.

🤩Viktora Holberga un Leonardo Abdelmasī izveidotais SMU “Read+” piedāvā inovatīvu aplikāciju, kas palīdz skolēniem uzlabot savas lasīšanas prasmes. Tirdziņa laikā skolēni no žūrijas un interesentiem ieguva svarīgus ieteikumus aplikācijas uzlabošanai un turpina tās izstrādi. SMU “Read+” ir tikuši arī JA Latvia #TechTrack programmā, kas jaunajiem uzņēmējiem sniegs atbalstu tālākā savas tehnoloģiskās idejas attīstīšanā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.12.2023 15:18
atpakaļ