Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Babītes vidusskolas spēka zīmes – video

14.11.2016 15:02

Visā savas attīstības vēsturē cilvēks pielietojis abstraktus attēlus – zīmes un simbolus, lai glabātu un nodotu informāciju nākošajām paaudzēm, kā arī dažādu enerģētisko procesu vadīšanai. Grafiskās zīmes ir pati senākā un lakoniskākā informācijas un enerģijas izteiksmes forma. Zīmes konkrētā iedarbība var būt tikai saistībā ar domu, zemapziņu un dabu, tā ietekmē vidi, cilvēku un notikumus. Zīmju ietekmi pazinuši jau mūsu senči, kuri, dzīvojot harmonijā ar dabu, apzināti pratuši tās izmantot. Vēsturnieku un arheologu atrastās īpašuma zīmes liecina, ka katrai ģimenei bijusi sava zīme-ornaments, ar kuru apzīmēta viņiem piederoša manta vai īpašums.
Rīcības dienas ietvaros esam izveidojuši savu spēka zīmju apkopojumu digitālā formātā. Katrai klasei tika dots uzdevums izveidot savu spēka zīmi.
Skatāmies, kas mums ir sanācis!
Video kopā salika Ivars Janukovičs (11. klase).
Mūzika – Babītes vidusskolas kolektīva dziedājums.

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.11.2016 15:43
atpakaļ