Pirmdiena, 2024. gada 26 . februāris

Vārds diena: Aurēlija, Evelīna, Mētra

Babītes vidusskolas tradīcija 1. klašu skolēniem – 100 dienas skolā

12.02.2024 15:57

Babītes vidusskolā pirmklasniekiem ir tradīcija svinēt 100 dienas skolā!

Šogad to svinējām 2. februārī pirms aiziešanas papildus brīvlaikā. Sešas pirmās klases uzveda Dz. Rinkules Zemzares pasakas ,,Tince grib mācīties” dramatizējumu. Katra klase sagatavoja teatralizētu tēlojumu kādai no nodaļām. Izrādē bija iekļautas dziesmas, dejas, kustība un runa.

Pateicība vecākiem par gatavotajām maskām👏

Skolēni ar lielu interesi vēroja savu vienaudžu sniegumu un ar skaļiem aplausiem pateicās par redzēto. Izrādes noslēgumā visi aizrautīgi dziedāja R. Kaupera dziesmu ,, Joka pēc alfabēts” un iesaistījās latviešu tautas deju svītā.

Pateicība visiem pedagogiem un pedagogu palīgiem par ieguldīto darbu 👏

Pasākumā piedalījās viesi no Babītes PII un “Saimītes”.
Prieks par tikšanos! Babītes vidusskolas vadība, pedagogi un viesi pārrunāja līdzšinējo sadarbību un turpmākās sadarbības iespējas.

Pēdējais atjaunošanas datums: 12.02.2024 15:57
atpakaļ