Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

ZZ čempionātā Babītes vidusskolu šogad pārstāvēs 4 klases

30.03.2017 10:51

Čempionātā piedalīsies 5.a klase – pedagogs Madara Oškalne, 6.a klase – pedagogs Andra Mančasa, 6.b klase – pedagogs Inese Gavare un 11. a klase – pedagogs Raimonds Jankovskis.

ZZ Čempionāts ir gada lielākais un gaidītākais notikums Latvijas skolēnu vidū, kuru jau 11. gadu organizē Zelta Zivtiņa. Tās ir aizraujošas 1.-12. klašu sacensības, kurās tiek mests izaicinājums gan fiziskajām spējām, drosmei un cīņassparam, gan erudīcijai, atjautībai, komandas garam un radošumam.
Klases savā starpā sacenšas, lai iegūtu Ceļojošo kausu un vērtīgas balvas no Zelta Zivtiņas un pasākuma atbalstītājiem. Bet pats galvenais ir priecāties par kopīgi pavadīto laiku, jauniegūtiem draugiem un izbaudīt visu pasākumu – no pirmā mājasdarba līdz ZZ Festivālam!

Šogad ZZ čempionāts notiks jau vienpadsmito reizi. Tas ir kļuvis par labu tradīciju un katru reizi kļūst arvien apjomīgāks. Pērn čempionātam pieteicās rekordliels skaits klašu – kopā 2000, aptverot vairāk nekā 400 skolu un 100 Latvijas novadu un pilsētu!
Šogad ZZ Čempionāts būs vēl grandiozāks – būs padomāts arī par skolotājiem un dāvanā sarūpēts ceļojums, bet Digitālais pusfināls ļaus cīnīties par vietu superfinālā vēl lielākam skaitam klašu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.03.2017 11:13
atpakaļ