Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Baltijas jūras projekta konkurss

11.06.2024 13:27

Vairākus gadus pēc kārtas Babītes vidusskolas izglītojamie piedalās starptautiskajā Baltijas Jūras projekta Igaunijas partneru tiešsaistes konkursā “UNESCO ASPnet BALTIC SEA Project WEBQUIZ 2023”, papildinot savas zināšanas par Baltijas jūru un attīstot kritisko domāšanu. Katru gadu skolēni var lepoties ar izciliem rezultātiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Arī šogad angļu valodas skolotājas D. Ozčiftes audzēkņi uzrādīja izcilus rezultātus trīs vecuma grupās:

  • vecumposmā 10-13 gadi –  8.a klases izglītojamie Amanda Armanova un Markuss Lipskis;
  • vecumposmā 14-16 gadi – 8.b klases izglītojamie Luīze Jākobsone un Edvards Lejiņš, kā arī 10.a izglītojamie Gatis Krēgers, Mārcis Gailis, Raivis Žmogins un Toms Ruņģis;
  • vecumposmā 17-19 gadi – 12.c izglītojamie Helēna Jānīte, Andris Mūrnieks un Matīss Veide, 12.b izglītojamie Jekaterina Marmiševa, Aleksis Onukrāns, Jurģis Kažociņš un Jasmīne Lisovska, kā arī 11.c klases skolēni Džastins Markuss Krauze un Marta Kaņepe-Kalniņa.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.06.2024 13:27
atpakaļ