Sestdiena, 2021. gada 17 . aprīlis

Vārds diena: Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

  • -A
  • A
  • +A

Baltijas jūras projekta starptautiskā viktorīna par Baltijas jūru

28.01.2021 09:46

Babītes vidusskolas izglītojamie no 15.oktobra līdz 15.decembrim piedalījās Baltijas jūras projekta starptautiskajā viktorīnā. Viktorīna norisinājās angļu valodā un tajā bija dažādi jautājumi par Baltijas jūru. Piedaloties viktorīnā, izglītojamie varēja meklēt informāciju internetā, tā parādot savu prasmi sameklēt nepieciešamo informāciju, atlasot to un attīstot arī kritisko domāšanu.

Baltijas jūras projekta viktorīnā Babītes vidusskolas izglītojamie piedalījās jau trešo gadu pēc kārtas.  Viktorīnu organizēja Igaunijas Baltijas jūras projekta koordinatore Gedy Matisen sadarbībā ar Igaunijas Izglītības un pētniecības ministriju. Viktorīnā piedalījās 3748 dalībnieki no 8 dažādām pasaules valstīm. Dalībnieku skaits šogad ir trīs reizes lielāks nekā iepriekšējā gadā. No Latvijas kopā piedalījās 230 dalībnieku. Pirmo gadu viktorīna bija veidota trim vecuma grupām.

 Babītes vidusskolā visaktīvākā bija vecuma grupa no 10 – 13 gadiem, kur maksimālo punktu skaitu ieguva Alise Krastiņa un Nellija Lapsa, ļoti labus rezultātus uzrādīja arī Alika Pugeja, Alise Estere Vairoga, Arianna Matjušenko, Darens Ozols, Dāvis Legzdiņš, Kate Klincāne , Roberts Kriškāns, Megija Puriņa, Ziyue Wang, Valeriia Repan, Anastasiia Repan, Mārtiņš Skrastiņš, Emīlija Ilva Aršauskas, Emīlija Kārkliņa un Emīlija Strauta. Vecuma grupā no 14 – 16 gadiem ļoti labus rezultātus uzrādīja Agnese Ose, Darels Uļjanskis, Sabine Pabērza un Martins Vagins. Un vecuma grupā no 17 – 19 gadiem ļoti labus rezultātus uzrādīja Anna Elizabete Rumba, Dāvis Filipjonoks, Aurēlija Morica un Valters Pēteris Bāns.

Paldies angļu valodas pedagogiem un sveicam izglītojamos ar panākumiem!

Pēdējais atjaunošanas datums: 28.01.2021 09:46
atpakaļ