Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022

14.09.2022 09:48

Sveiciens no bibliotēkas!

Ar prieku paziņojam, ka sākas lasīšanas maratons „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022”!

Skolas bibliotēkā ir iepirktas visas žūrijas grāmatas, ko varēs sākt lasīt jau šodien! Atgādinām, ka žūrijas dalībniekiem jāizlasa vismaz 6 grāmatas: 3 no savas vecuma grupas un 3 var izvēlēties! Pēc grāmatu izlasīšanas ir elektroniski jāaizpilda vērtēšanas anketa. Piekļuves kods: NZVPU, Latvijas Nacionālās bibliotēkas mājas lapā https://lasamkoks.lv/jauniesi/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/anketa/!

Aicinām aktīvi iesaistīties lasīšanā un vērtēšanā!

Visi anketu aizpildītāji saņems piemiņas balvas, kā arī 10 balles literatūrā!

Anketu aizpildīšanas termiņš – janvāris!

Novēlam lasītprieku, interesantām un aizraujošām atklāsmēm pilnu šo mācību gadu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.09.2022 09:48
atpakaļ