Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

„Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” noslēguma pasākums

21.02.2020 10:14

Ir noslēdzies ikgadējais „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” pasākums, kas šoreiz notika pašvaldības bibliotēkā! Izglītojamie, kuri elektroniski aizpildīja anketas, saņēma pateicības rakstus un suvenīrus. Tikāmies ar brīnišķīgo bērnu rakstnieci Luīzi Pastori. Izglītojamie iejutās detektīvu lomās un centās atrisināt krustvārdu mīklu, lai iegūtu slepeno paroli! Skolas bibliotēkā ir pieejamas šīs interesantās autores grāmatu sērijas „Mākslas detektīvi” piecas grāmatas. Autore arī atstāja autogrāfu bibliotēkas grāmatā „Maskačkas stāsts”. Pēc tikšanās pasākuma dalībniekus gaidīja cienasts un neliela pārsteiguma balva – lineāls ar lupu!

Paldies 3.a un 4.c klases audzinātājām un izglītojamajiem par aktīvu piedalīšanos pasākumā, kā arī visiem žūrijas dalībniekiem!

Tie, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, savus pateicības rakstus un suvenīrus var saņemt skolas bibliotēkā!

Cerot uz aktīvākiem lasītājiem un žūrijas dalībniekiem, jau šī gada septembrī varēs sākt lasīt jauno „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020” grāmatu kolekciju!

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.02.2020 10:15
atpakaļ