Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Brīvprātīgais darbs – iespēja jauniešiem

27.11.2017 10:45
Projektā “Vecāki un absolventi Babītes vidusskolai” 8.b klasē viesojās Babītes vidusskolas absolvente Kitija Rulle, lai izglītojamiem pastāstītu, kas tad īsti ir brīvprātīgais darbs.
Daloties savā pieredzē Kitija stāstīja, ka veicot brīvprātīgā darbu var iepazīt ļoti daudz un dažādas darbības jomas, satikt interesantus cilvēkus, līdzdarboties starptautiskos projektos un pilnveidot sevi. Brīvprātīgā darbs paplašina cilvēka redzesloku, bagātina personību un sniedz daudz dažādas izaugsmes iespējas.
Kitija aicināja ikvienu pamēģināt piedalīties kādā no projektiem, kurā nepieciešami brīvprātīgie, lai atklātu šīs darbības pozitīvos faktorus, kā arī ieteica organizācijas, kuras ir saistītas ar brīvprātīgo darbu.
Pēdējais atjaunošanas datums: 27.11.2017 10:46
atpakaļ