Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Bulinga novēršanas programma KiVa

14.10.2023 10:26

Pāridarījumu jeb bulinga izplatība Latvijas jauniešu vidū ir izteikti augsta – visaugstākā starp Eiropas Savienības valstīm. Lai to mazinātu un novērstu, 60 Latvijas skolās šogad darbu sāk visaptveroša bulinga novēršanas programma – KiVa, kas piedāvā plašu instrumentu un materiālu klāstu bulinga izskaušanai.

Babītes vidusskola ir viena no pirmajām 60 Latvijas skolām, kas šogad ir pieņēmusi izaicinājumu un apņēmusies īstenot KiVa programmu un veicināt tās misiju.

Lai iezīmētu jaunā ceļa sākumu un iedzīvinātu programmas vērtības, š.g. 11. oktobrī Babītes vidusskolā notika KiVa atklāšanas notikums.

Svinīgais pasākums iesākās ar Babītes vidusskolas direktores Ilzes Rozenbergas iedvesmojošu uzrunu, kurā izglītojamie tika iepazīstināti ar skolas vērtībām- pieņemošu un iekļaujošu vidi un KiVa programmas ieviešanu. Noslēgumā izglītojamie simboliski parakstījās ar savu plaukstas nospiedumu par 365 dienām bez pāridarījumiem.
Izveidotie plakāti ar krāsainiem plaukstu nospiedumiem atrodas klasēs, kas kalpo kā atgādinājums, par ko iestājamies.

Lepojamies, ka esam viena no pirmajām Latvijas skolām, kas iesaistījusies KiVa programmā!
Lai mums izdodas!

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.10.2023 10:26
atpakaļ