Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Daudzveidīgo animācijas profesiju darbnīca

06.02.2020 10:53

4.februārī „Daudzveidīgo animācijas profesiju darbnīcu” 4.klašu izglītojamajiem pēc principa – iepazīsti, izproti, radi pats – vadīja Kristīna un Ivars no biedrības „Multenkulten”.

Nodarbības pirmajā daļā izglītojamie noklausījās lekciju par dažādām profesijām animācijā. Lekciju papildināja grafiskais materiāls – fotoreportāža un animācijas filmu fragmenti, kas paskaidroja katras profesijas specifiku. Izglītojamie uzzināja par režisora, mākslinieka, animatora profesijām, dažādām Latvijas animācijas filmu studijām.

 Pēc tam bija praktiska nodarbība katrai klasei atsevišķi, kurā redzēto izmēģināja paši, darbojoties stop motion un zīmētās animācijas tehnikās. Šajā gadā projektu nedēļas tēma ir „Atkritumi”. Izglītojamie, strādājot grupās, paši izdomāja scenāriju, veidoja multiplikācijas filmas par šo tēmu.

Atsauksmes par nodarbību.

4.c klase:

* Mums patika tas, ka varējām taisīt filmu. Bija interesanti uzzināt kaut ko jaunu. Mēs iemācījāmies, ka tēli var kustēties ātrāk un lēnāk.
* Mums patika veidot multfilmu no papīra tēliem un lapiņām. Bija interesanti kustināt un pārvietot tēlus. Labi pavadījām laiku. Paldies par šo aktivitāti!
* Mums patika filmiņas, kuras rādīja – par zēnu kori, kurš brauca uz simto stāvu.
* Man patika pārzīmēt zīmējumus.

4.b klases atsauksmes pievienotas fotoattēlos.

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.02.2020 10:54
atpakaļ