Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Digitāli iepazīsim Austrālijas ģeogrāfiju

06.01.2018 21:52
21.decembrī 9 ma klases audzēkņi: M. Auziņa, E. Vesmane, A. Miltiņš, neklātienē arī R. Bulavs, piedalījās pirmajā tiešsaistes stundā par “Ķengurzemes ekspedīciju“, kuru organizē Latvijas moto braucēji Mārtiņš Sils un Andžs Ūbele. Tā sāksies 2018.gada februārī un vedīs caur Austrāliju un Āziju, bet Latviju moto ekspedīcijas dalībnieki sasniegs līdz ar Latvijas simtgades svētku mēnesi – 2018.gada novembri.
Savukārt, Microsoft Latvia un Datorzinību centrs nodrošināja Skype konferenci jaunajā digitālajā platformā, piedaloties Brīvskolotājiem, skolēniem, kuri piedalījās gan klātienē, gan neklātienē un varēja uzdot arī sev interesējošos jautājumus gan par gaidāmo ekspedīciju, gan notikušajām moto ekspedīcijām Āfrikā, Dienvidamerikā.
Sākotnēji, skolēnu komandas, arī mūsējie devītklasnieki, veica Austrālijas  izpēti, izmantojot visus pieejamos informācijas avotus, tad iesūtīja savus uzdevumus un piedzīvojumus, kas izceļas ar savu neparastumu un unikalitāti un lieliski papildina ekspedīcijas maršrutu.
Savukārt, Brīvskolotāji atlasa oriģinālākos uzdevumus, ekspedīcijas laikā dalās ar saviem stāstiem par pieredzēto, bagātina skolā apgūstamo mācību materiālu, organizējot tiešsaistes stundu no Austrālijas.
http://www.twowheels.lv/konkurss/projectAustralia.php?pid=4 – sīkāk par moto piedzīvojumu kluba”apPasaule” ekspedīciju
Pēdējais atjaunošanas datums: 06.01.2018 21:52
atpakaļ