Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Digitāls projekts, kas balstīts Eiropas zaļā kursa prioritātēs

10.05.2021 09:06

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ir izstrādājusi digitālu projektu, kas ir balstīts Eiropas zaļā kursa prioritātēs, piemēram, videi draudzīgu materiālu izmantošana ražošanā un atjaunināmo resursu izmantošana, kura laikā jaunieši (12+) novērtēs savas zināšanas un attīstīs prasmes ilgtspējīgākas apkārtējās vides uzlabošanā un resursu atkārtotā izmantošanā.

No Babītes vidusskolas  projektā piedalījās 11.b klases izglītojamo komanda “3 Vīri” (Emīls Erciņš, Alekss Pugejs, Raimonds Augulis). Izglītojamie, izmantojot modernās programmēšanas valodas un komandas darbu, izstrādāja spēles ideju un sagatavi, kā rezultātā ieguva pateicību un dāvanu kartes “Brain Games” 50 euro vērtībā.

Projekta izstrāde ietver vairākus posmus un viens no pirmajiem posmiem ir skolu jauniešu komandu dalība konkursā, lai izstrādātu spēles vizualizācijas un digitalizācijas risinājumu.  

Pedagogs Kristaps Muižnieks

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.05.2021 09:06
atpakaļ