Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Dizaina un tehnoloģijas stundas “Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā”

30.05.2023 13:34

Š. g. 23. maijā 11. b klasei dizaina un tehnoloģiju stundas iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros notika  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā,  starptautiski atzītā latviešu dizainera Germana Ermiča pirmajā personālizstādē Latvijā “Plūstoši”.  

Izstādē izglītojamie varēja apskatīt izcilus Germana Ermiča dizaina produktus, dizaina domāšanas procesu un dizaina nozaru savstarpēju mijiedarbību. Pēc izstādes apmeklējuma un gides interesantā stāstījuma, izglītojamie devās apskatīt Latvijas dizaina izcilākos paraugus no pagājušā gadsimta sākuma līdz pat mūsdienām muzeja ekspozīciju zālēs.


Pēdējais atjaunošanas datums: 30.05.2023 13:34
atpakaļ